Arkadaslar kararsız kalıyorum siz bana hangisi önerirsiniz AOS mu Ml mi ???
ML'de saçma sapan client düşmeleri oluyor.
Ama bazı serverlarda sadece ML de görülebilen itemlar fln oluo.
Senin kararın ama Ml bence.
Aynen katılıyorum. AoS'da ne düşme vardı ne başka birşey ML patlayıp duruyor :ters ama çoğu server ML indireceksen ML derim...
Tabii ki ML.
İnş sacma sacma işler olmaz da rahat rahat oynarım
Ben yıllardır aos kullanıyorum hiç bir sorun olmuyor ama herkez ml diyosa onu yap ;)
aos ama zaman ml zamanı.
tabiki aos. ml çok dandik bişey mezarda fln hep hatalı staticler oluyor aos süper derim ama şuan serverlar ml üzerine oldugu için herkez ne yapcagını şaşırdı ama sana önerim AOS
Ml derim.
Master
59.2997
Bu devirde Aos uyumlu bir sunucu bulman zor ama ML tavsiye ederim.
Silindi
Master
59.2997
HEr şart altında mldir.Ayrıca client düşmesi falan olmaz patchini yaparsan hiçbi sorun yaşamazsın ben daha hiç göçmedim 203 lede oynadım 6x lede 5x lede hicbiri göçmedi.Patch yapsan yeterli.
UoML artık yeni ultima devri geldi tum surumlerin birlesimi hepsinide destekler aos artık eskide kaldı hala aos varsa ml yapsın .

yakında kingdom reborn serverları acılcak adamlar aos ta :) [UOML]
Novice
-14.8
Bence Mondains Legacy'yi Yükle En İyisi.
Silindi
Novice
-14.8
Ben Ml Kurdum Ama Bu Konu ustune Cok Topic Acılmıstır Dıye Sorunumu Dıle Getırmedım Boyle Bır Fırsat Gecmıs Belırtım Ben Ml Kurdum Yazdıgım yazlar Gozukmuyordu Sıldım Tekrar Aos Gectım Emınım Bır Yerden Yapılıyordur Ama Ugrasmadım Belkıde En Basıt Hata Client Sorunudur Ama Yınede Kımseye Soylemedım Hala AosTayım :) Zaten Bu Aralar Pek Ilgılenmıyorum Gerekte Gormedım Yuklemek Icın Gerekırse Yuklerım Sorun Dıl
Hep AoS kullandım bir probleminide görmedim açıkcası..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.