Dün burayı okuduktan sonra ML'ye geçeyim dedim . Ardından bir serverda köprü çıkışındaki o yol simsiyahtı ve yürüdüğüm yerde karakterimin izleri kalıyordu . Ama yazı gibi herhangi bir sorunla karşılaşmadım .

Bu sürüm farkından mıdır yoksa serverdan mı kaynaklanıyordur sizce ?
Silindi
Members
0
Sunucu clientindende kaynaklanıyor olabilir ben daha hiç sorunla karşılaşmadım.
Master
59.2997
abhosglh : Dün burayı okuduktan sonra ML'ye geçeyim dedim . Ardından bir serverda köprü çıkışındaki o yol simsiyahtı ve yürüdüğüm yerde karakterimin izleri kalıyordu . Ama yazı gibi herhangi bir sorunla karşılaşmadım .

Bu sürüm farkından mıdır yoksa serverdan mı kaynaklanıyordur sizce ?

Eğer yerde siyahlıklar varsa vede onun üzerinde iz kalıyorsa mul dosyalarındandır. Bu sorun fazla patch yapıncada oluyor patchı tamamen bitirmeden 6.0.1.4 te durdurmanız gerekli.
siz ml yi yükleyip üstüne patchlerini yapmazsanız ya da patchi yarıda keserseniz normal olarak hatalı static de olur client de göçer.. Hangi oyun ilk çıktığı haliyle sorunsuz hepsinin patchi var.. Aos u da sorunsuz mu sanıyorsunuz siz çoğunuzun netten indirdiği aos patchli versiyon.. İlk halini bulun bakın noluyor..
Ml
Slothere :
Eğer yerde siyahlıklar varsa vede onun üzerinde iz kalıyorsa mul dosyalarındandır. Bu sorun fazla patch yapıncada oluyor patchı tamamen bitirmeden 6.0.1.4 te durdurmanız gerekli.

Sanırsam benimki bundan kaynaklanıyor çünkü tüm patchi yaptım . Nereden silebilirim patch dosyalarını ve de 6.0.1.4&裟e gelmesi 1 MB&裟lik , hiç bir downloadı uploadı bulunmayan bir internetle yaklaşık ne kadar zaman alır ?
Master
59.2997
En temizi uo yu tamamen sil tekrar yükle yaklaşık 30-45 dk sürer gibi geliyor bende öyle sürmüştü çünkü.
Çok teşekkür ederim Slothere :)
Aos kurarken cok hata verıyor
evet slothere tamamen doru solemis fazla patch ten oluyor.
o problemı cok yasadm:D. brit mezarla brit arasındaki patika full siyah gozukuyodu. gm e page falan attm:D
ama yerinde olsam okadar aos patchiyle urasacagıma indir burdan ml yi kurtul dunyanın patchinden ay bası gelsin ben indiricem :D
O sorunlar zaten ML'de oluyor . Slothere'de anladığım kadarıyla ML patchlerini 6.0.0'da bırakmamı söyledi .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.