ArkaDasLar BaşTan hErşey içni Tşk Ediorm.. YArdımda bulunanlar için.. DierLeri içinde.. Tşk eDerim.. Ben sizDen ULtima OnlineNin HARitasını Yani prGramını istiyorum Bi yEre GidicEm MeSEla Uoda Hemen ona bakıp yolu gösteren prGrmalar vArya onları Yoksa ona benzer onun gibi FArk Etmez öle Buliimde Yeter.. tekrar Tşk ederim.. SaYGILAR :..
Dosyalar bölümnde bulabilirsn Axis travelı seç gitmek itediğin yeri daha sonra go de yeterli...
Anlamadım ?
Dosyalar bölümüne gir oradan ultima online katagorisine orada Axis atlı programı ara ve daha sonra programı kur ve çalıştır çalıştırdığında Travel bölümü var programda onu seçtiğinde harita açılcak haritadan gitmek istediğin yeri seç ve yine programdan go sekmesini tıkla ve git anlaşılmayan bir yer varmı
Ultima Online Auto Map kullanabilirsin UOAM diye yada Ultima Online Auto Map olarak arayabilirsin google da.
Tabi eğer istediğin sadece harita ise.
KardeS Ben Tam prgram Axis isTirdim Travelli bişiler buldum ama Yok Msn vEr ordan daha ii yaparıs lütfen kardes ii bilgi var istersen sonra silersin zaten ßeni :(
İmzamda var ama şu anda radyo programındayım programdan sonra yardımcı olabilirim
Tymaron arkadaş staff değil oyuncu UOAM diye arat indir o programı haritadaki yerini gösteriyor haritayı zoomlayıp geri çekebilir böylelikle nerde olduğunu anlayabilirsin..
Staff değil oyuncu derken nedemek istedin anlamadım...
Tymaron : Staff değil oyuncu derken nedemek istedin anlamadım...
Player yani.. Axisle ışınlanamaz.. Yolu gösteren dediğine göre koşacağı birşey istiyordur oradan mantık kurdum..
Anladım çünkü son bir kaç senedir hiç player olmadım çok az yani takılmalık girdiğim bir kaç server var genele staff'ımdır pek player programları bilmem bir sürü program çıkmış

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.