sayın u-s üyeleri yetkilisi vs ne warsa işte burdan sesleniyorum artık görün harbi hiç bi serverda bişe kalmadı aynı sistem değişik 1 adet sistem yok 1 adet sadece 1 tane gösterin ya bu gidişle u-s de 2008 yılının en lerini falan seçemicez ciddi ciddi seçemicez biri atılım yapsın şu alışıla gelmiş sistemlerin çok cok dısına cıksın kurtarsın uo yu bu rezil hayattan :O_o
onu yetkililer değil kiişler yapabilir :) misal bende çok fikir varda uygulayamıyorum :)
uygula neden uygulayamıyon ki bak ben fikrimi yazdım mesela maden etkinliği
Bnde cok hos degisik bir sistem var ^^ yakinda görüceksiniz , yarisma olarak ^^ ama böle bilindik seylerden degil..
bende kendi çapımda yaptım ama öyle harika şeyler yapacak kıvamda değilim :)

Yaptıklarım:
1-Baslangic gate
2-Menülü moongate
3-Ev sisstemindeki hatalı ev seçeneği
4-Help menü
5-3d npc,binek vs
6-Paperdoll (ilki biraz basit oldu ama geliştirecez artık :) )
7-Kuyu,gm topuk,engelli koşu yarışmaları

vs vs. aklıma şimdi bunlar geldi :)

Not:Hazırladıgım dökümanlar hariç :P
bak anlamadın ama sana diyorumki olmasın abi başka serverda olmasın onlar senden görüp taklit edebilir ama orijinalinin o serverdan çıktığı bilinsin o derece ii fikirler ile kurulmus bi server olmalı insanoğlunun sınırı yok Ama türk insanı biraz üşengeç(KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR) yok yaralama paradarbe 2 kare vurma hep benzer veya aynı scriptler bnm kafamda UO Demise de oynamadan önce +str veren küpe robe falan +skill veren Script düşünceleri vardı fakat malesef script bilgim olmadığı ve scripter bi arakdaşım olmadığı içinde hayata geçiremedim ama Uo demisede grdmki bnm fikrim yabancı bi serverda wr hemde 500 player üstüne çıkan bi serverda var siz fikrinizin aptalca oldugunu düşenebiliosnz ama başka yerde görüncede lan ah be keşke bşiler yapıp geçirseydm şu projeyi belki ben buna benzer fikirlerimi önceden atsaydım ortaya Türkiyede uo bu durumda olmucaktı en azından 1-2 server olurdu bi bo.a benzeyen Rp ye uygun Olmaya bilir ama Uo demise rp ama tutmuş bakın bnde +4 Necromancy skili veren bileklik var LRC itemler war onalrda ben böle düşünmedim item tabi lrc ler örnek reg olmadan büyü atabilmenizi sağlıyor örnek lrc boyunluk %12 lrc saglıyo böle full armor şapka bileklik küpe derken %100 veya %60 70 civarlarında toplayıp regsiz Büyü Gerçekleştirebilyirsnz vyea Faster cast var onlarda daha hızlı büyü attırıyo faster cast 1 falan itemler awr 5-6 tane takıyosun pata kütü büyü atıosn Championa gidrken denizde(Xantier) Vardı öle kasıodk. bunun AYNISI ASLA DEĞİL ama benzer düşünceler geçirilebilirdi kimsenin aklına gledimi lrc veya faster cast ? hee yok işte alışılmış bi sistem bi kere beğendiler sırf aynısı a...ına k.....im
Marlok haklı daha değişik düşüncelerle yola cıkabiliriz

Örneğin ben sunu dusundum tum herkesın skillini 60 yapın sonra herkesı deatmach alanına atsın aynı secenek orda fenc ya da bı combat , mage ya da saldırabılecegı skilleri 100 lerse her seferdınde hem 3 değerli item düşsün hemde +10 stat alsın :)

Hem PvP Hem Rp tadında bişi
Ah Gencler Ahhh :)
Simdi Sistem Denince Herkezin Aklına Etkinlik Vb.Seyler Geliyor.
Simdi Size Üzerinde Calistigim Scriptleri Söyleyim.Hicbirinide İntenseden vb.yerden almadim..

1)Düello Sistemi.
Özellik
_Lootlu
_Lootsuz
_Parali
_Puanli
Olarak Seceneklerinin Olmasi. + En Cok Kazanan Kisiye 1 Ayda Özel Ödüller + Bunlari Bir Dialogta Gösterilmesi :)
2)Aile Sistemi
Yeni Dialoglar Ekleyerek
.Aileonline
.ac
.Ailendeki Tüm Üyeler Online Olanlarin Yerleri Vb.( Bu Olan Bisi Ama Sahsen Yapmadigim Bisi )
3)Etkinlik Sistemi
_.katil Komutu İle 10 Snye İcinde Yarisma Alanina Gidersiniz.Logout Oldugunuzda Öldügünüzde Ve Birine Atack Verdiginizde Yarismadan
Otomatik Olarak Elenirsiniz.

Ve Daha Fazlasi...
Şuan oynadığım server 260 online playerı var (artısı martısıda yok). Üstelik sistemleride süper. Ph'ta 31/08/08de %60a düşürülecek. Uo bitti diyeceğinize biraz araştırma yaparsanız gayet başarılı server bulabilirsiniz. Kontrol edip bakmak istiyosan pm'ne linki attım ordan bakabilirsin.;-)
abi yuh ya adam pyramid den bahsedio

+ sı var bi kere hemde öle 5-10 değil baya yüksek bi mevla

edit bol miktarda var o server oralara edit basa basa geldi.

kalite ''0''
ya beyler server adı söylemek yok kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez! isteyen edit yapar isteyen namusuyla yürütür bu işi. siz onları yargılamayın. serverın ne olduğunu biliyosanız çıkın gidin...
Sphere'den artık cacık olmaz. Ne kadar uğraşsanızda stabil bir sunucu asla olmaz . 3-4 sunucu aldı başını gitti onlarda düşüşteler zaten. Bence Sphere mantığından insanları kurtarmak gerek . =)
-Sidious- : abi yuh ya adam pyramid den bahsedio

+ sı var bi kere hemde öle 5-10 değil baya yüksek bi mevla

edit bol miktarda var o server oralara edit basa basa geldi.

kalite ''0''

İsteyen oynar istemeyen oynamaz... Arz talep meselesi bi serverın 10,000 üyesi varsa o server hakkında konuşurken onuda göz önünde bulundurmalısın...
Arkadaşlar konunun dışına çıkmayın,hangi sunucu sistemler iyi diye sorulmuyor.

Konuya gelince Türkiye'de genellikle sistemlerin hemen hemen hepsi sphereserver.net'ten geliyordu.Yanlız dikkat edersek son 1-2 senedir kendimiz birşeyler çıkarmaya başladık.Bazı arkadaşlarımızın bu konuda çalışmaları oluyor.
abi saçma salak tartışmayın ayrıca pyramidden kusura bakmada bi b.k olmaz onların ne mal oldunu tüm türkiye biliyor geç onların 50000 playeri olsa ne deişir eziklik kanlarında her neyse konu dışına çıkmayın runuo falanda olur farketmez sphere server kurtaramıoruz bari geçiş yapalım run uo oynıyalım run uo türk serverları var varda Gatewaydan bkaıyorum siteleri ölmüş server orda war gözüküyor ama kapanmıs yabancılarda öle Razor falan bi şekilde ya run uo ya sphere benzeri şeyler anlıyan anladı dediğimi ayrıca farklı diyorum aile sistem iduello sistemi kaç yıldır var türkiyede artık bunalttı sıkıcı banel aynı Başka diyoruz aile falan artık klasikleşmiş sistem tabiki millet benimsediği sistemi sewer örnek şimdi Guild siz bi server düşünülürmü ? veya ailesiz yada ne biliyim gm topuksuz ve buna benzer de daha var ne biliyim bi topic aciyim Orda beyin fırtınası yapalım örnek biri bi sistem atsın ortaya kendimizce onu geliştrimeye calısalım yok böyle osla nası olur öle oylamaya falan koyarız böyleydi şöyleydi hep beraber bi atılım ile bi b.ka benzeyen sistemler çıkarılır özenti bebelerde belki çalarda bizde ii bi oyun oynarız nabıcaksın baba parası diye bişey war 14 yaşında cocuklar server acıyor nabalım işte bnde çok büyük oldugumu söylemiyorum ama server açsam şuan türkiyedeki çoğu serveri nası desem alabora eder zorlamadan façasını alır ama açmıyorm neden çünkü uo yu dahada batıracağını biliyorum neden bende var olan sistemelrin biraz değişini yapıcam ama dediğim gibi bi beyin fırtıınası yapsak öle fikirler çıakrki yaratıcı u-s kullanıcıları Uo yu kurtarır spherede kurtarır üstüne bide runuo yu canlandırır yapar yani yapamazsa zaten başka nerden ümit bekliyicez?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.