Alın Size Sistem İlk Defa Biryerde Acıklıorum..

Oyun İcinde Forum Olucak..Aynı Burasi Gibi Ben Calışmalara Basladım Fakat bir kac yerde sorun cıktı ole bıraktım..
Ama Gerisini Siz Hayal Edin...(giris , profil , admin , mod vsvsv duzenleme vsvsvs ) bunları yaptırırsaniz super bişe olur bence oyun icinde
alişveriş gibi seyleri fln anlayan anlamıştır..Fikir Benden Eger Varsa Yazalım Dien Arkadaslar Toplanıp Yazabviliriz..!!
:yes:yes :yes:yes :yes:yes :yes:yes :yes:yes :yes:yes :yes:yes
Güzel birşey fakat gereksiz gibi duruyor çünkü açarsın oynadıgın sunucunun forum sitesini sayfa değiştirmesi çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum :)
Demirmaske : Güzel birşey fakat gereksiz gibi duruyor çünkü açarsın oynadıgın sunucunun forum sitesini sayfa değiştirmesi çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum :)
evet gereksiz ama mesela çoğu serverin forumlarına bakmaz player öle player dolu kayıt dosyalar girer belki sistemelre baka forumla alakası olmaz oyun içi forum belki playerlara forumu sewdirebilir bu acıdan bakmamısın

Ultimayı Kurtar https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/son-umut-beyin-firtinasi-q36961#bottom

Bu konu marlok tarafından düzenlendi(2008-08-27 19:06, 15 yıl önce)
Aslında bi oyun gordum ismini vermek ıstemıyorum ınternet sıtesınden oynanıyo neyse adam girecek charına 5 kere pinini girecek onaylandıktan sonra karsısına bı sayfa aqcılıcak ama forum sayfası deıl normal page sıstemındekı sayfalardan orda butonlar olucak o sayfayı ıstedıgınde kenarda kucultebıleceksın orda n gm cagırabıleceksın ortayada bı tane posta koyarsın mıllet bırbırıyle dırek konusur ayrıca o posta kufur engellemesı koymak hıc zor degıl :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.