Yaklaşık 2 saatlik bir çalışmadır.Adobe Photoshop , Mul Editor programları kullanılmıştır.Çok Yakın zamanda paylaşıcam sizlerle. Serverlarınızda kullanabilirsiniz. Devamı gelecek...

Süpermiş Ya.
Teşekkürler Kardeşim. Tutoriallerde yolla. =)
canat : Teşekkürler Kardeşim. Tutoriallerde yolla. =)

Gerçekten Büyüleyici ... Süper :asik2 Turk Bayrağından Sonra Gördüğüm En Güzel Şey Bence .
gusel olmuş =)
tek kelimeyle harika
Hakikaten muhteşem .
harika ötesi muhteşem
bunun gibi birkaç şeyler daha ekleyip bize sunarsan gerçekten çok güzel olur.. Türk Bayrağı Filan. bi tane var aslında Türk Bayrağı bi kaç tane daha olsun :D
Türk Bayrağımızı bi serverda görmüştüm. O yüzden farklı şeyler yapmak istedim.
uoda değiştirilmiş en yerinde ve güzel animdi türk bayrağını belki photshop ile geçirmek o kadar zor değil ama o ciceklerin uyumu ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Profili ile o durduğu yer büyüleyici görünüyor sanki sahte gibi ^^ tebrikler
ya çizebilen herkes yapabilir bunları... Sizlerde azcık uraşırsanız biçok eşyamız olur.. =) sora geriye tek kalan tile a eklemek bu resimleri =)
Leqendary : uoda değiştirilmiş en yerinde ve güzel animdi türk bayrağını belki photshop ile geçirmek o kadar zor değil ama o ciceklerin uyumu ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Profili ile o durduğu yer büyüleyici görünüyor sanki sahte gibi ^^ tebrikler

Benim Lisemdeki Büstü örnek alarak yaptım. Atatürk Büstü ile altındaki Granit ayrı ayrı olduğu için nudgedown veya nudgeup ile düzelttim. O yüzden biraz kayma olabilir. Bu arada size bir önerim var. Herkes aklına gelenleri söylerse sizlerle ortak bi çalışma yapılabilir.
Tebrikler çok güzel görünüyor.

Aslında bu şekilde okul sistemi felanda yapılsa güzel olurmuydu, :p skill dummy yerine okul sistemi felan gibi güzel düşünülürse düzenli şekilde yapılabilir :) '' Alışılmışın Dışında '' derler ya.

'' Çağdaş ultima yarınlarına...
:)
valla bende çizerim böyle itemler efektlerde =) tile a eklemekle uraşmıyorum.. Ondan dolayıda resimde kalıyo anca =) resimde kalıncada uo filmlerinde kulalnıyorum anca =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.