Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Gerçekten çok güzel olmuş fakat onu destekleyecek bi de map lazım bence :P
türkiye haritaası yapmışlardı bi ara hatırlayanınız vardır belki ordada dağlardan Atatürk suratı yapılıydı =) mini mapten bakınca atatürkün çehresini görüyodun.. başlığı dün ilk gördüümde öyle sanmıştım =)
Valla dediğim gibi. Eğer projeleriniz fikirleriniz varsa burada paylaşalım. Ben Full World yapmaya hazırım herşeyi yenileyerek.
bende yenilikçi bi kişiliğim canat :D full worldde yaptım avatar haritası world builddede iyiyyim de sıkılıyorum bazen :D item çizebilirim. uo filmi fln yapabilrm. verdata fln... el atabilrim :D bişeler yapabilriz belki...
Bundan daha iyisi de olamaz herhalde.
yok zaten amaç bundan iyisini yapmaktan ziyade yeni şeyler eklemek çizmek =) bundan iyisi olayı değil =)
Türkiyede Bazı Kısım Gençler Ülkücü,Kominist vs vs vs vs Siyaset Katmiyimde Atatürkten Nefret Eden Kısım Var Bi Serverda Bunu Hoş Karşılamayabilirler İsteğe Göre Yapma Olursa Eve FAlan Farklı Ama Safe Gibi Pazar Alani Gibi Bi Yere Konulursa Problem Yaratabilir
Türk Serverine giriyorsa bulunması kadar normal bişey yok bence.
Pilavdan sonra Tatli Helal Olsun Canatlı :)
ee ne zaman vericeksin bari scripti :P
Eline sağlık çok hoş.
Geniş ufkunuz ve azminizden dolayı sonsuz tebriklerimi yolluyorum.
Çok teşekkür ederim.
eline sağlık yüreyindeki atatürk aşkına sağlık. çok hoş olmuş ayrıca boydan boya heykelini de yapabilir ve paylaşırsan çok sevinirm.
Gercektende Guzel Olmus Hatta BirasCik Daha Yaratici Dusunursek AnitKabiri Bile Yapariz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.