Şimdi bizim servera bi oyuncu geldi ve dediki "beni star'a çek bakıcam" :D:D Ben hayatımda böyle (afedersiniz app ve mal dicem) birisini görmedim :D Bu kişi applikte "bence" son noktayı koydu :D
ohoo daha neler var :) belki merak etmiştir adam değiştirdiniz mi diye hemen app dememek lazım
valla daha bi çok örnek var mı bilmem ama ben böyle bi applikle ilk defa karşılaştım :D o arkadaş applik sınırını aşmış :D
Silindi
Banned
-2
Evet arkadaşlar bu konuda genelde +18 altı kişiler yada öyle demiyimde yeni uo ya atılmıs kişiler cok fazlaa karsımıza cıkıyor .
edit binek ,ev , +lı vs... isteyen mi ararsın vermedin diye küfür edenmi ooo bir sürü (:
Gerçektende var boyle kişiler.Birisine şahsen tanık oldum adam safe alanda 3-4 tane mareli adam gorunce page attı:
-Gm bey bu mareleri KIZILAYMI dağıtıyo ? :D
ama artık yöneticilerde işi cıvıttı herkez için demiorm xxx servernde sahit oldm adam speed acmıs cezasi 96 saat jail olmasna rağmen yetkili kişi xxx diyorki sesini cıkartma 2 saat veriorum sana :D sadece player toplamak için yapılan seyler bnlar!
Afedersiniz ama eziklik diye gördüğünüz app'lik o adamdamı yoksa sizdemi. Bence sizde çünkü kendinizi o kadar üstün görüyorsunuz ki insan değerlerini hiçe sayıyorsunuz biliyorum bazı arkadaşlar çok saçma soru sorarlar falan ama oyuncunun sizden istediği sadece star'ı görmek olmuş ne bir item istemiş nede staff olmak istemek çok mu zor geldi .xgo star yapmak bu kadarmı egolusunuz hepinize yazılkar olsun. İnsanları küçük görmek sizi büyütmez aksine küçültür

-1
Tyramon arkadaşım bak şimdi adamın niyetini ben anladım şöyle anlatayım sana : Adam star'a gidip resim çekicek sonra artık o resmi napıcak orasını bilemem ama büyük bi ihtimal kopya çekicek :D:D
Tymaron : Afedersiniz ama eziklik diye gördüğünüz app'lik o adamdamı yoksa sizdemi. Bence sizde çünkü kendinizi o kadar üstün görüyorsunuz ki insan değerlerini hiçe sayıyorsunuz biliyorum bazı arkadaşlar çok saçma soru sorarlar falan ama oyuncunun sizden istediği sadece star'ı görmek olmuş ne bir item istemiş nede staff olmak istemek çok mu zor geldi .xgo star yapmak bu kadarmı egolusunuz hepinize yazılkar olsun. İnsanları küçük görmek sizi büyütmez aksine küçültür

-1

sana ne? sen hangi sıfatla kimin küçülüp kimin büyüdüğüne karar veriyosun. star dediğin alan staffların özel kullandığı playerın görmemesi gereken şeylerin olduğu bir yerdir. git kendi serverında gate koy stara bizi ilgilendirmez adamın naptığı da seni ilgilendirmez. topici beğenmediysen cevap atma abuk subuk konuşuosunuz ya
Eğer ki eleştiri kaldıramıyorsanız siz cevap vermeyin ben kendi düşüncemi söyledim kendi serverım'da ne yapıp yapmicağım seni hiç ilgilendirmez...
sen kimsin de eleştiriyosun allah askına bize göre doğru olan bu. biz senin doğrularını eleştirmiyosak sen de bizim doğrularımızı eleştiremezsin herkesin ayrı bi kişiliği var ve sen bunu yargılayamazsın. bana göre sen app'nin önde gidenisin ama ben bunu dile getirmiyorum çünkü kimsenin kişiliğini eleştirmeye hakkım yok. sen de ona göre davran
Arkadaşım polemik yaratma eleştiri kaldıramıyorsun ben sana karşı kişisel lafmı söyledim huzuru bozma
Afedersiniz ama eziklik diye gördüğünüz app'lik o adamdamı yoksa sizdemi diyen sen değil misin? ilk önce uslubunu düzelt saçma sapan bişey yazmışsın bide gelmiş huzuru bozma diyosun
arkadaşlar lütfen kavga çıkmasın.
gerek yok böyle şeylere
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.