Burdan yazarsanız sevinirim. Amacım açacağım Pvp Ultima Online sunucusu için playerların ne istediğini anlamak. Eğer katılıp birşeyler yazmak isteyen olursa sevinirim. Şimdiden yazan herkese teşekkürler..
Öncelikle serverda göz yorucu itemler olmasın yok safede bin tane item stoneler farklı yerler renkli falan onlar olmasın klasik bi pvp shard olmasını tavsiye ederim
Berkanu yorumun için teşekkür ederim.
Ch4cki3 isminde owner olsun direk ordayıdm :D
:)Acma bosver
Arkadaşlar konuyu saptırmayın lütfen bir soru sordum özellikle de kibar konuşuyorum ki polemik çıkmasın diye. Eğer soruya yorum yazmayacaksanız yazmayın lütfen. Ben iyi birşeyler yapmak için topic açtım.

Ch4cki3:
Ch4cki3 isminde owner olsun direk ordayıdm
O kolay merak etme yaparım bi staffın ismini Ch4cki3.

Bu konu Exor tarafından düzenlendi(2008-08-28 13:44, 15 yıl önce)
Türklerin bulaşmaması
IQ testi yapılarak player alınsın.
Birçok kez bu tarz konular açılmıştır. Araştrırısanız insanların neler istediğini öğrenebilirsiniz.
Teşekkürlet Narsia ama aratmayla bişe çıkmadı sanırım yanlış kelimeler kullandım tekrar bir inceleyeyim...
silahlarda ve buyulerde acayiplikler olmasın,item kasmak ne cok zor ne de cok kolay olsun sacma sapan silahlar robelar setler vs olmasın.edit ve lag olmasın
suanda aklıma baska bısı gelmıyor
en iyisi 3d binekler iyi sistemler ve edit olmaması
herşeyden önce iş yetkililerde ve oyuncularda bitiyor.

yetkililer edit basmazsa ve oyuncular kaliteli hilesiz editsiz oynarsa o shard en iyi sharddır.

shardlarda olması gerekenlerde var.pvp shard ise bu actionu tek bir yerde toplamak.bizsürü action gate yapmamak.

playerların sevdiği bizsürü dyelar koymak.

ben server açsam 50 tane koyarım en azından tabikide bu boya alanı olucak.

özel sistemler ile spawnların ne zaman çıkıcağını görebileceğimiz komutlar olması ve bu komutlarla şu kadar süre gibi görüp bineği almayı çalışmak:)

ve daha bizsürü bunlar sadece örnek.
Xantier : Türklerin bulaşmaması
Ozaman hepimiz oturalım aşağı neden uğraşıyoruz ki :)?
He ben "türk" ten öte bi yaratığım diyosan git yabancı forumlarda takıl.Burda "türkler" arasında abuk subuk laflar yapma.Ne kadar saçma konuştuğunun farkında olmamanı yaşına bakarak normal karşılıyorum, ama halk içinde böyle konuşursan (konuşabilme cesareti olduğunu sanmıyorum) başkaları normal karşılamayabilir :)

Saygılar
+1 forumda yazarsın ama reelde asla!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.