Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

siz o laftan bunu anlıyorsanız ben daha size ne diyim
KefGen :
Xantier : Türklerin bulaşmaması
Ozaman hepimiz oturalım aşağı neden uğraşıyoruz ki :)?
He ben "türk" ten öte bi yaratığım diyosan git yabancı forumlarda takıl.Burda "türkler" arasında abuk subuk laflar yapma.Ne kadar saçma konuştuğunun farkında olmamanı yaşına bakarak normal karşılıyorum, ama halk içinde böyle konuşursan (konuşabilme cesareti olduğunu sanmıyorum) başkaları normal karşılamayabilir :)

Saygılar
bırak bu sahte vatanseverlik numaralarını. Türkler bulaşmasın derken , server kurmada söyledim. Sunucunun sahibi Türk olunca elbetki bişey geliyor serverin başına. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar
ozaman dediğini daha açık yaz.
Vatanseverlik numarası nedir ya? Vatanımı sevmemek için bi sebep göstersene bana? Sunucunun sahibi türk olmadığında serverın başına bişey gelmiyomu ayrıca?
Yukarıda "siz o laftan bunu anlıyosanız size ne diyim" demiş biri bu arada.Sen o yazıyı ilk gördüğünde ne anladın?
Okadar kısacık cümleden neler çıkardın acaba merak ediyorum? Bir insanın sadece o cümleden aynı adamın bir üstteki yazısını okumadan önce ne demek istediğini anlaması için o kişinin arkadaşı olması gerek bence(?).

Bu konu KefGen tarafından düzenlendi(2008-08-28 21:43, 15 yıl önce)
Xantier ağır konuşuyorsn.

Nankör olup kendi vatanının kendi insanının açtığı server yerine yabancılarınkinde gidip oynayabilirsin beni ilgilendirmez fakat sen şuanda türklerin forumundasın ;-)

Ayrıca kaçtane yabancının açtığı serverda oynayıpta onların bütün hal , hareketini anlayabildin. Adam yabancı edit bassa nerden anlıcaksın. Konuşmasından mı? Davranışlarından mı? Yoksa belki bi açık verip karşında edit basar diye mi?

Saçma sapan konuşma yabancılarda editin kralı vardır belkide burda onları savunmaktasın.
Ben açık kaldığı süreden sözetmiştim. Vede her açılan yabancı shard zor kapanıyor.
BUrda kimse kimseye türk iyi kötü muhabbeti çeviremez olay türk server açamaz açsada tutmaz 2 güne kapanır bunu anlatmaya calısıoruz o manada türkler dokumasın demiş. Vatansever ayağı dediği siz onun dediğini anlamayıp direk vatan millet meselesi olarak baktınız.

Ayrıca Chuckie dediğin çok ayrımcılık Ultima-strike.com dil din ırk ayrımı yapmadan her üyeyi kabul eder diye biliyorum senin yaptığına ırkcılık deniyor dünyada çok bulunan ve insancıl olmayan bi davranış neymiş türklerin forumu ben fransız olsam beni aranızda bulundurmıcakmısınız ? ? ? ?
xantieri realden tanıdıgım falan yok ben bi laftan sizin gibi hemen "Türkleri aşagılıyor" anlamı cıkarmam ama siz direk bu anlamı cıkarmışsınız ben daha ne diyim size
Evet... daha ilk dakikalardan küfürler gelmeye başladı zaten." Sen kimsin de türkleri eleştiriyon lan it soyu "
Vatanını milletini herkez severde her işi böle direk vatana millete vuruosnz türkler server açmasın direk milliyetciliğe gitti mesele ne oluo ya ayıp bildiğin düpe düz ayıp. Xantieri iice şey yaptınız hain vatan düşmanı
(msni açarmısın marlok :P)
Shaziment : xantieri realden tanıdıgım falan yok ben bi laftan sizin gibi hemen "Türkleri aşagılıyor" anlamı cıkarmam ama siz direk bu anlamı cıkarmışsınız ben daha ne diyim size

Türkleri aşağılamak veya onları eleştirmek kimsenin haddine düşmez zaten, ben kendini farklı yada üstün görme diyorum, konuyu vatanseverliğe vuran da ben değilim başlığı baştan sona iyi okursan göreceksin eminim.Vatanseverlik sanal ortamda oraya buraya yazı yazarakta olmaz, kanıtlanmaz(zaten kime kantılıyosun).
Xantier :Ben açık kaldığı süreden sözetmiştim. Vede her açılan yabancı shard zor kapanıyor.

Yabancı serverlarda açılıp kapanan her serverdan haberin varmı ki böyle kesin konuşuyorsun. Yabancının tekide bizim için belki böyle atıp tutuyor. Kaç serverda oynadınki böyle net konuşabiliyorsun?

@Ayrıca Chuckie dediğin çok ayrımcılık Ultima-strike.com dil din ırk ayrımı yapmadan her üyeyi kabul eder diye biliyorum senin yaptığına ırkcılık deniyor dünyada çok bulunan ve insancıl olmayan bi davranış neymiş türklerin forumu ben fransız olsam beni aranızda bulundurmıcakmısınız ? ? ? ?

Benim kastettiğim türklerin açtığı bir forum burası ırkçılıkla ne alaka bu ? Türklerin açtığı serverları beğenmiyor fakat onların açtığı server platformunda tartışma yapıyor. Madem türklere böyle konularda güvenmiyorsa u-s de ne işi var ?

Fransızın açtığı foruma girebiliyor musun ? evet
Fransız sana web sitesinde ne dicek bu forum bizim sen onadamı ırkçı diceksin?
Yarası olan gocunuyor :O_o
Arkadaşlar polemik veya kavga için değil nasıl bir sunucu istenildiği hakkında bilgi edinmek için açtım topici lütfen konuya dönelim
İlgili Staff , Yıkıcı Değil Yapıcı Staff , JANJAN Olmadan , Class'lar Arasında Denge
Ch4cKi3 :
Xantier :Ben açık kaldığı süreden sözetmiştim. Vede her açılan yabancı shard zor kapanıyor.

Yabancı serverlarda açılıp kapanan her serverdan haberin varmı ki böyle kesin konuşuyorsun. Yabancının tekide bizim için belki böyle atıp tutuyor. Kaç serverda oynadınki böyle net konuşabiliyorsun?

@Ayrıca Chuckie dediğin çok ayrımcılık Ultima-strike.com dil din ırk ayrımı yapmadan her üyeyi kabul eder diye biliyorum senin yaptığına ırkcılık deniyor dünyada çok bulunan ve insancıl olmayan bi davranış neymiş türklerin forumu ben fransız olsam beni aranızda bulundurmıcakmısınız ? ? ? ?

Benim kastettiğim türklerin açtığı bir forum burası ırkçılıkla ne alaka bu ? Türklerin açtığı serverları beğenmiyor fakat onların açtığı server platformunda tartışma yapıyor. Madem türklere böyle konularda güvenmiyorsa u-s de ne işi var ?

Fransızın açtığı foruma girebiliyor musun ? evet
Fransız sana web sitesinde ne dicek bu forum bizim sen onadamı ırkçı diceksin?
Yarası olan gocunuyor :O_o

canım sıkılıyo giriyom. hiç şeyimde değil açtığınız servrlar yaptığınız müthiş janjan içerikli haritalarınız. gavur meraklısı değilim ama onların yaptığı işlere bakılırsa hep kalıcı oluyor çünkü bir çok shardında bulundum ve yaptıkları haritalar emek verilmiş. Siz daha 5 saat zor uğraşırken , bu adamlar günlerce uğraşıp haritayı bitiriyorlar ve laf edincede vatan haini seçilyiroum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.