3 gundur ugur goke 2 kesere mesaj attim su bos yere reklam vermek istiyorum kime pm aticam ne yapicam birisi
ilgilenir mi sunucular bolumunede serverimizla ilgili herseyi koyduk ama 2 kere gondermeme ragmen eklenmedi
mesaj attim sordum yok ne cvp var ne sunucu eklendi yetkililer bisey soyliye bilir mi acaba .
1.Öncelikle neden başlık açtın ?
2. Neden iletişim bölümünü kullanmadım
3. sunucular bölüm kurallarını okuyarak bir reklam verseydin kabul edilirdi.
Lucretius'a özel mesaj atarsan ilgileniyor.Sunucu ile ilgili görüntüler,ismi,web sitesi,aktif olması,sistem,makina özellikler,hız testi yer alması gerekiyor.
Reklam Kuralları ;

..Reklam Kuralları..

1-) Sunucunun barındığı makinenin teknik özellikleri hakkında bilgi verilmelidir.

2-) Kullanılan emulator ve versiyonu hakkında bilgi verilmelidir.

3-) Sunucunun ana tabanını oluşturan genel sistem (level,ırk,class vs...)
hakkında ön bilgi verilmelidir.

4-) Sunucunun; web sitesi, forumları ve kayıt bölümü yazı içerisinde yayınlanabilir.

5-) Sunucunun ilkeleri hedefleri devamlılığı konusunda sahip olduğu ''SOMUT'' bilgiler yayınlanabilir.

6-) Sunucunun karşılayabileceği maximum oyuncu kapasitesi ve bağlantı durumunun ss ile ispat edilmesi.

7-) Sunucunun kayıt sistemi hakkında durum (otomatik, manual vs) bilgilendirmesi yapılmalıdır.

8-) Reklamın yayınlanabilmesi için sunucu ve web sitesi aktif konumda olmalıdır. Düşünce aşamasındaki bir proje reklam bölümünde yayınlanamaz.

* Bu şartları yerine getirerek bize tanıtımlarının yapılması için mesajlarını ileten kullanıcıların verdiği bilgilerin incelenmesi ve uygun görülmeyen bir durumun söz konusu olmaması halinde yazınız ultima online sunucuları bölümünde yerini alıcaktır.

** ÖNEMLİ İPUÇLARI: Başlık Bölümüne Sunucunuzun İsmini, Yukarıda "Reklam Kuralları" adı altında belirtilen şartlar ile hazırlayacağınız yazıyı aşağıda geniş bilgi bölümüne ekleyiniz.
* Dosya Download bölümünü boş bırakınız!

** Bu bölüm güncellenebilir, takip etmeniz önerilmektedir..
maillerini hiç kontrol ediyormusun? 2 mailinede cevap vermiştim.
Hmm ben site uzerinden cevap bekledim saolun
cevap
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.