Aylar once birkac arkadasla birlikte bir midde earh sunucusunun temellerini atmaya basladık bugları yawas yawas fixledik fakat bir bug basımızı cok agrıttı nerdeyse denemedigmiz hicbirsey kalmadı fakat bugu bir turlu fixliyemedik..

Bug su ; Size long spearlı bir player saldırıyor tam spearı kaldırdı o sırada impor ylem attıgınız o anda saldıran playerin sarjı bozuluyor yani bi playere durmadan impor atarsanız size herhangi bir silahla kesinlikle vuramıyor..

Script isinden anlıyan yadımcı olabilicek arkadaslar varsa cok sevinirim..
sarjı bozuluyor ?biraz daha bug ı açarsan yardım olabilirim
impor attımı vuramıo galiba bana öyle geldi?
Adam silahı kaldırdı zaman impo vs buyu yiyince sarjı bozuluyor yani tam silahı kaldırıosun vurucaksın o sırada herhangi bi buyu yiyince genelde impor oluyo sarjın bozuluyor vuruyormus gibi gozuksede damage vermiyor..
fix.scp içine baktınız mı ?
her silah da oluyor mu ? oluyorsa
sphere_spell den büyülerin zamanlarını biraz arttır veya bir player eventine ekle 1 dk da bir aynı büyüyü atamasın vs. olmadı silahların damage arttır öyle dene.
Her silahta oluyor
Olurmu canım 1 dk bir aynı büyüleri atsın :) saçmalık adam pvp de napıcak action da fizzlemek ıcın bı ın por bı cor por sonra kal vas flame falan mı atıcak :) """"" saçma bir çözüm
yanlış yazmışım 1 dk da aynı büyüyü bi kere atsın vs zamanı değişebilir.
spelleffect yıyınce atackta vurmus gibi gorunuyor ama damage vermiyor
damageleri arttırdın mı ?
Arttırdım degismio
hıı en iyisi dediğimi yap büyülerin timerlarını arttır sorun kanımca düzelecektir..
Buyulerin timerlerini arttırırsam klasmanlar arası dengesizlik olur.. Bugun nedeni bulmam lazım
ismira : Aylar once birkac arkadasla birlikte bir XXX sunucusunun temellerini atmaya basladık bugları yawas yawas fixledik fakat bir bug basımızı cok agrıttı nerdeyse denemedigmiz hicbirsey kalmadı fakat bugu bir turlu fixliyemedik..

Bug su ; Size long spearlı bir player saldırıyor tam spearı kaldırdı o sırada impor ylem attıgınız o anda saldıran playerin sarjı bozuluyor yani bi playere durmadan impor atarsanız size herhangi bir silahla kesinlikle vuramıyor..

Script isinden anlıyan yadımcı olabilicek arkadaslar varsa cok sevinirim..

Yardım isterken lütfen sunucu ismi kullanmayın..
Mesajınızı düzenleyin..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.