Arkadaşlar kendıme bır runuo serverı açtım sorun surda adamın ustune gıydırdıklerım cıkmıo ekranda karakter resmınde cıkıo ama adamın ustunde cıkmıo vede atlar gozukmuo ne yapacam su clıent ı kullanıom https://uploaded.to/?id=0cqlxx

aynı konudan actımıstım bir tane daha detaylısı

Arkadaşlar bugun arkadaşlar runuo 1.0 ı sıtedekı gıbı actık server a gırdım ama patch lı deildi uo o kadar vakıt olmadıgı ıcın ınternetten sen patch ın clıent ını bulduk ve razor a tanıttık ve hersey tamam oyun acıldı oyundayım ama sorunlar war bunlar su adamın uzerıne gm robe gıydırdım ama halen cıplak gozukuo horse satın aldım dungeondaki canavar gibi vede dunya uzerınde gozukmuo her turlu horse yarattım gm komutları ile hıcbırı gozukmedı bır tanesıni sadece 3 sn gordum ve kayboldu o anda uzerıne bındım ve bunla kalsa cok ıyı olacak oynarken genellıkle [add komutunu kullanırken clıent takılıo ve gıremıyorum oyuna ondan sonra ve tekrara bastan server yarattım ancak oylle oldu bıraz ytardım edermısınız bu arada server test modda bunlar oldu test moddan cıkarmadık

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.