Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar sphere ini ve scriptimden clienti 203 olarak ayarladım ama 203le giriş yapmayı denediğimde acc ve şifre giriyorum serverın adına tıklıyorum ardından there is some problem... diye bi hata geliyor sebebi nedir acaba ? nasıl düzeltebilirim ?
Sphere klasöründeki "sphere.ini" dosyasında (Client version = xx) vardır orayı 2.0.3 olarak ayarlayın eğer öyle değilse ve consolu kapatın ve bidaha açın sorun gitmiş olacaktır. :asik2
Yok işte yapıyorum onu ona rağmen veriyor there is some problem hatasını.
birşey sorcam yanlış anlamada sphere başkasınınmı sphere.exe?
Evet başkasının. Ortak olduğumuz kişinin
2.0.3 e neden gıremessın bılıyomsun ?
Ultima klosrundekı login cfg ne gir orada not defterı olarak ac LoginServer=127.0.0.1,2593

yaz Hadi kolay gelsin...

sorun yaşarsan : [email protected] ulaş..
Ortak Olduqun Kisi Sana Fixlediqi Clientti Atsin Baska Turlu Giremessin.. !
Evet başka türlü girebilirsin giremezsin demiyelimde sphere version 56B ise atıyorum, başka şifrelenmemiş bir "spheresrv.exe" bul onunla açıp girebilirsin.. :utangac1
Evet Acabilir Ama Uqrasmasi Lasim
Evet sanırım şifreli bu sphere. 56b kullanıyorum ben baska bi sphereserver.exe indirip deneyeyim direk
şifreli demiyelim "sphere.exe" bi kod koymuş aynı kodu istediği bi client koymuş ve o kod koyulan client'den girilir sadece sana o clienti atarsa sorun ortadan kalkar ama temellim yeni bir sphere.exe ile değişip kendin şifrelemen..
Tamam sağolun arkadaşlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.