Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
selam arkadaslar,
sunucumu 4x cliente taşımak istiyorum, ama yaşadığım bir sorun var. client'ı yaptım fakat masaüstüne atıyorum client.exe'yi çift tıkladığımda ipring.dll bulunamadı diyor. ama Uo nun içinde var ipring.dll. Busefer Winrar'ın içinden deniyorum açmayı, açıyor. Fakat ben masa üstündende açılmasını istiyorum

bu sorunun nedenini bilen var mı? :ter
Silindi
Members
0
sorunu pek anlamadım ama eğer uodaki client.exe ile masaüstündekinin adı aynı olmaya bilir bu yüzden olabilir ama kısayol kullanman çok daha iyi olucaktır =)
Ya da igrping.dll'yi system32'ye atarak çalıştırırsın.
sorun şu mortalcım;

UO nun içine atıyorum bu clienti ve dosyalarını ( hues.mul vs vs vs ) Clientı Uo nun içinden veya Winrarın içinden açmak gerekiyor. Masa üstünden denediğin zaman dosyaları bulmuyor ( ipring.dll )

Stormy, bu seferde verdiği error şu;
Blink Error : The BinkW32.DLL file is incorrectly installed in the windows or windows system directory

Nedir bu? Bu hataya tamam diyincede uygulama düzgün olarak başlayamadı diye hata veriyor

Bu konu [Ragnar] tarafından düzenlendi(2007-09-21 18:40, 16 yıl önce)
Tamamdir Sorunu Halletik
Ama onu setuplı halletmek gerek.
aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olurmusunuz?
uo'nun içine at clienti ordan aç
hata verior neyse
ya bilader şu uo cilentini göründük bi yere koysunlarda yükliyelim kaç haftadır uraşiom
halen bulamadım
biri yardımcı olsun lütfen ya
uo clienti derken 2.0.3 den mi bahsediyorsun?

Dosyalar > Ultima Online > Clients > 2.0.x Clients > Client 2.0.3.exe indireceksin bu kadar basit
4x clientlerin görmesi gereken 2 dll dosyası vardır o dosyalar mecburen clientin olduğu klasörde olmak zorunda yani client.exe uo nun içinde olacaksende masaüstüne kısayol yollayacaksın. ama 4x clientler vistada çalışmıyor aynı sorunu bende yaşıyorum vistada çalışmama sebebini ve çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.