arkadaşlar benim bilgisayarımda clienti acıyorum chara tıklıyorum entering britaina dio sonra client kapanıyo bunu nasıl duzeltebilirim ?
uopatch yap eğer kullandığın client kadar patchlı diilse uo bu sorunu yarabilir...
Silindi
Expert
5.4
Patchi yapmadan dene , sunucudaki dogdugun yerde fazla bir yuklenme olabilir.. Bu item,static item de olabilir .. Clinetini cokmesine etken durumlardir..Ancak Arkadasimizin da dedigi gibi o sorundada kaynaklaniyor olabilir .
Ve Britain sehri yerine baska bir sehir sec,belki bu sekildede sorunu cozebilirsin
ama mesela benim client hata vermio otomatik kapanıyo bide dediklerinizi yaptım olmadı :S
sağdan soldan çarptığın bir clientse ve bu client connector ile bütünleşik hale getirilmiş ise kapanması normal.
bir diğer ihtimal bir kaç server speed fix entegre edilmiş client kullanıyor eğer onların clientini kullanıyorsan ve fanları tozlandığından dolayı işlemcisi çabuk ısınan bi laptoptan deniyorsan bu dediğini kapanabilir.

yukarıdakiler olası senaryodan ibarettir.
fanları tozlandığından dolayı işlemcisi çabuk ısınan bi laptoptan deniyorum sanırım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.