Öncelikle Merhabalar Arkdaşlar, Server'e 2.0.3 Clıntle Gırıyoruz, Fakat Aradan 5 Dk Geçiyor Ve Kasma Sorunu Yaşanıyor Sonra Oyundan Girip Çıkıyorum Sorun Kalkıyor Sonra Tekrardan Baslıyor Bu Olay Boyle Devam Edıyor Hep, Vps'den Sorunum Yok, Vps Almadan Öncede Kasıyordu Bunun Sorunu Nedir Acaba Yardımlarınız İçin Tşk,
________________________________________________________________________________________________________________
1.Kendi bilgisayarınızda veyahut, ultimanızın içindeki bi sorundan kaynaklanıyor olma ihtimali yüksek.
2.Sphere çok fazla hata veriyorsa bu yüzdende ilk açışta lag olmaz daha sonra hata vermeye başlayınca lag girebilir.
3. Sphere.ini'deki bir hatadan kaynaklana bilir.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- Sphere.ini'den Mysqul Ayarlarını Kontrol Et Mysqulhost=<ip> Yazan Yerde Vps'nizin ipsi yazsin
2-Sphere Orjinal Scp'leri Consolda Error Veriyorsa Onları Kontrol Edin, veya Buraya Yazın Yardımcı Olalım
3- Hersey Normalse Vps'nize Bi Restard Atın. Düzelmesse Professional Birine Server'i Gösteriniz.
Serverinda Sayısız Staticsiz İtem varsa Ondan dalyı Kaynaklanıyor olabilir...
Tamamdır Arkadaşlar Halletim :) Ben (Online ve Saat Göstergesi Eklemiştim O Kasıyormuş Sorunu Buldu Şimdi Sıfır Lag, Yardımlarınız İçin Tşk Ederim
demekki sorun scp kaynaklı
Silindi
Members
-1
Tebrik Ederim Dark Sonunda Buldun :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.