Çok güzel bir paylaşım Hp-Nexiel. :)
Konunun İçindeki Bazı Bölümler {Asdasdsad&ASdasd} Şeklinde Oluşmuş Görevlileden Düzenlemelerini Rica Ediyorum...
Foto linkerini güncellesen keşke ya göremeyince olmuyor :(
Hort (:

Artık insanların bu gibi işlerle uğraşmaması taraftarıyım. Bu konuda ciddi tecrübeler edinmiş kişiler var. 3-5 liralarını br kenara ayırıp, ücretli sağlam connectorler yaptırsınlar, hem onların başı ağrımasın hem de oyuncuların.

Arama yaparsanız ulaşabilirsiniz,

Wildgenie
Vanguard
GDefender

Not : Hatta GDefenderin kaynak kodları da yayınlanmış sanırım.
@Tukrok
UOSphere :)
Valla duymadım, belki de daha fazla vardır. Bildiklerim bunlar. (:
Linke tıkladım araba çıktı =) (=
tukrok : Hort (:

Artık insanların bu gibi işlerle uğraşmaması taraftarıyım. Bu konuda ciddi tecrübeler edinmiş kişiler var. 3-5 liralarını br kenara ayırıp, ücretli sağlam connectorler yaptırsınlar, hem onların başı ağrımasın hem de oyuncuların.

Arama yaparsanız ulaşabilirsiniz,

Wildgenie
Vanguard
GDefender

Not : Hatta GDefenderin kaynak kodları da yayınlanmış sanırım.

arama yapmadıgımı nereden cıkardın ? connectorumuz var zaten Wildgenie den ama resimi kendim editleyip kendim koymak istiyorum bazı şeyleri kendim yapıpta kendim biliyor olmak istiyorum KENDİM sanırım KENDİMİ ifade edebildim degilmi ?

Zerox : Linke tıkladım araba çıktı =) (=

o resim cıkıyor ya ilk mesajda var cıkmayan bir resim ayarların resmini koymuşta arkadaş resim acılmayınca ayarları yapamıyorum :)
Biraz daha arama yapmalısın demek ki (!)

Sana laf sokmaya çalışmamıştım. Sokmak istersem çok güzel sokarım, sadece doğru yolu yormadı göstermek istedim. Ayrıca connector'unuzu madem zeki yaptı, ona sorabilirdin. Cevap vermeyecek birisi değil.

https://www.ultima-strike.com/dokuman/edit-client
ah bide arama yaptığım halde daha yapmalısın demiyor musunuz :) (bu sefer herhangi bir şekilde laf sokmak istemediğimi göstermek için genel konuşuyorum :))
bakmıştım sayfaya ve yazılan 8 mesajdan sadece 1 kişinin işine yaradığını yazdığınıda gördüm ve işine yarayan arkadaşta bir şeyde hata yapmış sanırım ki buttonlarıda yok etmiş anlamadan neyse istediğim tek olay şu link in yenilenmesiydi.

@HP-Nexiel
eger resim duruyorsa yenilemeni arz ederim arkadaşım :)
Yok etmek istediğin butonu bilinçli bir şekilde yok edebilirsin. Sadece hangi numara hangi şekle karşılık geldiğine bakmalısın. Zaten Username, Password ve ileri tuşu harici hepsini kaldırabilirsin. Hiç bir işe yaramıyorlar, kullanılmıyor bile.

Credits buttonu id : 5507
movie buttonu id : 5510
quit buttonu id : 5513
mail buttonu id : 5516
myuo buttonu id : 5519
account buttonu id : 5522
help buttonu id : 5525
sol üstteki bayrak id : 5536

Püf noktası : 5500 Client arkaplan resmidir. Bunu değiştirmeden önce, 680*480 pixel boyutlarında bir resim oluşturacaksınız, ancak format olarak BMP olmak zorunda, 24 bit olursa daha iyi olacaktır. Arkaplan resminde siyah bulundurmamanızı tavsiye ederim, illa ki siyah bulunduracağım derseniz, farklı bir yerdeki rengi değiştirmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde siyah kullanabilirsiniz.

https://img829.imageshack.us/img829/3216/xxxs.jpg

Gibi bir resim kullanırken, kullanıcı adı ve şifre bölümünü çerçeve içine alırsanız daha güzel bir görüntü oluşacaktır.
Silindi
Novice
6
Client Resmini Degistirirken Tamam 'a benzer bi yazı gelmeden gump edıtor kapanıyor. Sorun nedir ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.