Elinde adam gibi connector olup satmak isteyenler var ise lütfen özel mesaj göndersin.
önemli olan senin ne istediğindir.
g defender alma bir güncellemesi var girerken 15 10 dk
Uo_Meadhros : g defender alma bir güncellemesi var girerken 15 10 dk

Bunu derken neyi kast ediyorsun neye göre konuşuyorsun?
G-Defender :
Uo_Meadhros : g defender alma bir güncellemesi var girerken 15 10 dk

Bunu derken neyi kast ediyorsun neye göre konuşuyorsun?

bağlanırken dosyalar hatalı diyor güncelleme yapıyor bi dosyaları 10 15 dksürüyor rahat
Linqo.Net in connectörü çok iyi test ettim www.linqo.net ten online destek alabilrsin ama connectörü tek satıyolarmı bilmiyorum.
www.ultima-strike.com/q-47358-uo-connector-project-tamamlandi.html burayi incele dostum. drolyn projeyi yapan kisi ;)
Uo_Meadhros:
bağlanırken dosyalar hatalı diyor güncelleme yapıyor bi dosyaları 10 15 dksürüyor rahat

tabikide hatalı diyecek sunucunun dosyalarını indirecek senin uo klasöründe yok demek ki indiriyor zaten açılan çoğu serverin dosyaları 100 mb'i geçiyor 10 15 dk sürmesi gayet normal bilip bilmeden konuşmayın lütfen.
Hades msnden iletişime geçmiştik zaten test edebilirsiniz connectörü. Üstüne basmadan geçemiycem G-Defender bir takım konularda haklıdır connectörün download ettiği dosyalar o Shard'ın mul vb... dosya yapısının büyüklüğüne , hostun upload hızına ve sizin download hızınıza göre değişmektedir fakat test etme fırsatım hiç olmadı ama bu bi temel olduğundan belirtmek istedim. İyi eğlenceler.

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2012-05-14 21:09, 11 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.