Simdi diyelim badboy07 bu avatarindaki resmide sen kullanmadin bi arama moturundan veya bir siteden alarak kullandin telif hakki sanami ait ve ben konu açilmasi diye konuyu açmadim ve görüntüyü sildim benim sakliyacak birşeyim yok ama sen bi düşün bunu anliyabilirmisin ?
al iste birader odun geldi odun gidecek adam hala telif hakkı dio
senın okuman yokmu ?
ztn yasalar onunde hic bisi diyemez yani telif hakkı olmadıgı ıcın
ben ahlaki yonden bakıyorum ayrıca bu ole avatar gıbı onemsız bı konu deıl adam emek vermıs bı serverkurmus bahsedılen resmıde serverındakullancakmıs sana gostermıs sen kullanmıssın bu ahlaki yonden uygun deil.. bilmem anlatabildimmi

ayrıca mortal sen once tum topıc'i oku sora konus burda soz konusu olan ben deılım leppasol.
yani cok bos konusuyosun bu forumda gordugum kadarıyla ztn bos bı ınsansın . neysre coluk cocuk..
Silindi
Members
0
MortaL:
benim anlamadığım kendi çizmediğin bir resim hakkında başkasından nasıl hesap soruyorsun bunu ben kendime soruyorum ama cevap alamıyorum sen bir zahmet cevap versen ?

ayrıca burda kim haksız falan filan gibi bir düşünce ile mesaj atmadım.sadece bir soru sordum ama sorumun cevabını alamadım sen örneklere cevap attığın için unuttun galiba.Ayrıca resmi senin verip vermemen hiç önemli değil benim için
Ahlaki yönden bakiyorsunda odun gibi atliyorsun konu tam olarak bu degil açmadim anlamiyorsun ve açmicam ? bu arada sen hep sazandin.

Iste boylelerini anlamiyorum konuylan alakan yok ortaligi karistiranla tartismiyoruzda senle tartişiyoruz senin üstüne vazifemi ?

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2007-12-17 18:49, 16 yıl önce)
Silindi
Expert
14.3
Şaka mı yapıyorsunuz ?
Sence yapiyormuyuz ? michaell konu neydi nererde.
coluk cocuk ugrasma ortamı geriyorlar
:O_o
YA SAÇMA SAÇMA KONUŞMAYIN ADAM SONUÇ OLARAK Bİ CONNECTOR DENEMESİ YAPMIŞ PAYLAŞMAK İSTEMİŞ YA ALLA ALLA SİZLER BÖLE YAPTIKCA İNSANLARIN HEVESİ KAÇAR !
1. hp odun kelimesi hic yakısmamıs senden gecmisini ve geleceini istemedim..

2.si mortal anlatamıyorum galiba su topic i bastan oku bi

3.sü hp sen bi bak bakalım konuyu benmı dagıttım ? adam sana diorki benim verdiim resmi kullanmissin vs.vs.vs.
bende sadece bu konu önündeki gorusumu bıldırdım aglıyosun 2-3 gundur

yalnız su konuya yazı yazanlar once bı dusunsun
bi arkadasınıza bi resim gonderdınız bunu connector umde kullanıcam dedınız
2 gun sonra bı bkatınız arkadasınız bı connector yapmıs ve sizin ona gosterdıınız resmı kullanmıs..
hangı arkadasınızla aranıza hukuk sokuyosunuzkı ztn ? telif hakkı die yırtınıyosunuz burda

uzatmayın artık

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.