Devam etmekte olan projemize , her yönden kaliteli kırılması zor olan, değişik kodlamalarla yazılmış [Az Bilinen Dilleri Kullanarak ] connector ihtiyacımız bulunmaktadır.
Bunu sağlayaCak bu işte ustalaşmış arkadaş aranmaktadır.Ücreti fazla abartılı olmamasını mütakiben , ilgilenen arkadaşlar

sinan12581@hot... Adresiyle iletısıme geçmelerı rıca olunur

Mail Adresinden Daha Detaylı Gorüsebiliriz.
Master
59.2997
az bilinen dilleri kullanan birisini bulmak yerine sıradan bir dil ve işin detayını iyi bilen birisini bulman senin açından daha hayırlısı olacaktır.
Client yapan birisini arıorum ?
Az bilinen bir dil? al bak aşşağıda kodları veriyorum "White Space" dili ile yazdım

Main.ws (

)
Biladerim şu an piyasadaki en iyi connector Sivana sunucusunun ve elanesse sunucusunun connectorleri.Diliyosan indir bi bak
www.sivana.gen.tr
www.elanesse.com
fiyatları konusunda bi bilgim yok ama...
wildgenie tekrar başladı conn yapmaya. ilginizi çekerse bi araştırın
[email protected] Bu E-mail İle baglantıya gecerseniz size yardımcı olabilir.
Ultima Online Oyun sunucuları için connector ve hile koruma sistemi.
Adobe Flash'la yaparım :) ama makroman vs. çalışmıyor haha :) Aradığını bulman dileği ile ..
sivananınki kırıldı. wildgenie iyidr.
WG sadece dll injection yapıyor .)
Wildgenie'ninki seneler önce kırıldı kardeş :D Bu arada Sivananınki nası kırıldı biz 3 ark evden oynuoz 2 si bilgisayar müh. okuyo 3. sınıfta ben çevre müh okuyom ama kıramadık. öm ile anlatırsan sevinirim :D

edit:Ayrıca beyler kırılmayan connector yok ben sadece en stabil ve kırılabilitesi en zor olan şimdiye kadar gördügüm 2 connectoru söyledim yanlış anlaşılmayak :D

Bu konu yurnei tarafından düzenlendi(2010-05-13 19:39, 13 yıl önce)
@yurnei
https://www.sivana.gen.tr/guncelleme/update.php?dosya=multi.rar

al sana ipucu madem bilgisayar mühendisisiniz bir ışık yanar sanırım.
güzel kardeşim benim bu multi.idx dosyası sen iyimisin? adamlar idx uzantısını rar yapmış bunun kırmayla ne alakası var? ben çevre okuyorum demiştim anlamadım 2 pc mühendisi arkadaşımda anlamadı :D aksine güldüler zaten güncelleme dosyalarının veri yoluna ulaşmak gayet basit bunda ne varki :D?
hayır oradaki espri o değil.
connector serverdeki multi dosyasının boyutuna bakıyor atıyorum 12345 byte
senin pc deki de 12345 byte ise tamam diyor bu dosya güncel :)
aynı olay client.exe vs. için de geçerli.

cliente multi için ayar verirsin, serverdeki hali kaç atıyorum 3123 byte sendeki 3100 byte..
o 23 byte lık açığı dosyayı şişirerek kapatırsın. haliyle connectorde benim dosyam bu değil diyip yenisini indirmez.

dosyanın md5 ine falan baksa eyvallah diyeceğim ama boyut nedir arkadaş :D
gnuopen'gibi bi komut yolluyor zaten başlangıç programına :) Uploaderi açmadan direk programı açabilirsin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.