Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

demise serverında oynayan arkadaslar [email protected] msn adresimden bana ulasabilirler
fttehgta adlı salak samuray bi çarım var :D 104.5 bushido kastım. ek olarak heal anatomy tactics sw chivalry de kasıyorum. 2 senelik oldu char. çok girmiyorum ama lunada tkaılıyorum seyerk de olsa görebilirsin
Xantier Sence Hoşmu Osi?
Başlamak istiyorum tavsiye edermisin?
başla bence. orjinal uo. adi playerler olmuyo fazla
mthN : Xantier Sence Hoşmu Osi?
Başlamak istiyorum tavsiye edermisin?

Osi orjinal paralı serverdır, para ödemen gerekir.Demise osi standartlarında bir serverdır.Benimde charlarım vardı ama ban yedi hepsi neymiş 1 ipden 3 acc alınacakmış 3 4 ay sonra neden banlandı şaşırdım toplam 6 acc vardı 3 benim 3 ev arkının.Stafflar demisede ilgisizler ve kafalarına eseni yapıyorlar player kaygıları yok.
Biliyorum Osinin Orjinal Paralı Server Oldugunu :)

Sadece Eğlencelimidir Aceba.
Sphere Oyuncusu olarak çokmu kötü gelir.
Denemek lazım.

Bi Deneme sürümü olsa
UO'nun deneme olayı fazla gıcık ben OSI yi yakın zaman içinde bıraktım herşeyin orjinal olması gayet güzel, iyi bir ingilizle lazım iyi iletişim için, ayrıca playerlar fazla uçuk gelicektir yıllardır orda olan adamlar var.Ben biraz nakit para dökerek adamlara yaklaşabildim item konusunda.Türk guildi olsa OSI'yi bırakmayabilirdim.
Eğer Osi'den çok fazla bi beklentin varsa hayal kırıklığına urayabilirsin.
Osinin tek özelliği bulabileceğin en ii uo serveri olması..

Sphere'daki gibi durmadan action yapamamıycaksın. Bu sebeble biraz sıkılabilirsin. Action için Faction'u felan örenmen lasım iice.
Ama Osi'deki tek eğlence player kesmek deil tabiyki, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden güzel ilerlemeli dungeonlarla ve birbirinden güçlü boss'larla doludur.

Eğer daha önce hiç yabancı bi sunucuda oynamadıysan ortamdan pek hoşlanmayabilirsin. Çünkü yabancılar malüm pek sosyal deiller. Bankaya gidersin onlarca kişi vardır ama kimse konuşmaz..

Ama her oyun orijinalinde güzeldir bence..
Buna her ay fln mı yoksa bir keremi para ödüyoruz bi açıklarmısınız :P
Demise ücretsizdir razordan servera direk bağlanabilirsin.
demisenin sitesini verebilirmisiniz acaba
www.uodemise.com
Nasıl Yani Ücretsizmi Bu Şimdi?

Bunun Osi ile bi alakası yok ama sanırım.

Birde Bende Age of Shadows Yüklü.
Ve Patchsiz.Bir sorun yaratırmı?
Demise ve Hybrid'ün Osi ile hiç bi alakası yoktur. Onlar UOGamers sunucularıdır. UOGamers sunucularının tek özellii kalabalık olmasıdır.
( UOGamers orijinal uo deildir )
Bende de Patchsiz UOML var patch istiyorlar...Ama UOML ile oynanırmı...Eğer oynanırsa patch yapıcam....

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.