bende dün faradrim ile girdim. malas'da necromancer şehrine gittik gz'dan dışarı çıktık bi baktım nightmare =) o tarafa doğru koştum bir büyü geldi üstüme çat yattım =)
bu arada runuoda büyücüler çok fena eziyor söliyeyim. Bide ben bi ara ninja kasıcaktım. ninjada bmüthiş. ölüm makinesi gib i bişey. hide olup adamın arkasından backstab çekince kritiği yiyor sonra adam düzelemiyo bi daha.
Lucretius : bende dün faradrim ile girdim. malas'da necromancer şehrine gittik gz'dan dışarı çıktık bi baktım nightmare =) o tarafa doğru koştum bir büyü geldi üstüme çat yattım =)
Bak burayı anlamadım..Necromancery kara büyü demek ve necromancer lar pk olması lazım...Yani normalde bir necromancer şehrinin gz olmaması lazım...Benim düşüncem bu...Paladinin de kill'inin olmaması lazım gibi...Bunun böle olmadığını öğrendiğime üzüldüm...
Beyler benim charım 2 senelik , her ay bir prize geliyor. Eğer lazım olursa prizeden sizin için ethereal binek alabilirim. Black dye tub , +2 armor robe cloak fln da alabilirim. Emin dğeilim ama sanırım onları kullanmak için de sizin online saat kasmanız lazım
aldığın bineklere binmek için 2 yıllık olmak gerek, herkes binemiyor malesef.
Şimdi Runuo Aşırı oynamak istiyorum fakat yardımcı olan yok demise yide denedim connectuo falan bi olaylar dönüyor linkler ölmüş mefta paramparça onlarıda geçtim paraıs neyse vericem yardım edın..
valla girdik biz baya kasıyoz xantierle. ama o ezq ben ondan ezq bizi siliyolar ortamlardan direk :D

bu runuo uo keyfimi yerine getirdi. skill kasasım geldi resmen. ben tavsiye ediyorum. mli sil tekrar yükle patchi full yap razoru kur. bitti direk girebilirsin...
Bende 2 sene önce falan char açmıştım geçen girdim ona İstediğim kdr hediye alabildim :)

Bu Arada Ml yi yükleyince Full Patch Yapmak ne kadar sürüyor?

Yani Kaç Mb Patchin tamamı?
700 mb tutar heralde kmi peçler 100 mb :D

Az önce onlarca etkinliğin olduğu , pvp turnuvalarında taibkide öldüğüm , capture the flagda 3 adam kesip 1 bayrak kapmama rağmen oyun çıkışında 100 gp aldığım , DDOM da 5-6 adam kesip 1 point kapmama rağmen toplam 400 gp aldığım bir sharddır kendisi.
çırılçıplak ctf de 400gp aldığım bir oyun. xantiere deli bi fark attım :)
Ayrıca dün titan paragondan da artifact düştü cavorting club. Bi adam da ben dğier titan paragnnu kesrken yarıda kaynadı , ölünce artifact adama düştü hemde gloves of puglisit. gidipte ben küfür etmyieyim mi şmdi ?
Niye öyle az veriyorlarki ödülü.
para kazanmak zor ya para kazanmanın en iyi yolu npc leri biyerlere taşımak 500-1k arası para veriyolar. acayip kıyak iş. 3dk bekliyon birini götürdükten sonra. sonra o şehirdekiş başkasını götürüyosun
honoru , seeker of honor yapana kadar en az 100-200 ratman mage archer kesmişimdir.. yakında bi kaç kişi toplayıp the abyss championa gidicem. Abyss in champion spawnındaki ana boss feminist :D semidar diye bir karı ! erkek playerlere manyak damage veriyor. Life drain , reflect damage ve extra damageleri sadece erkek playerlere uyguluyor. uo stratics diyor ki , polymorph la kadın olun da dalın. zaten 1.5k hp ciği var o yüzdne kolay.
Basic : valla girdik biz baya kasıyoz xantierle. ama o ezq ben ondan ezq bizi siliyolar ortamlardan direk :D

bu runuo uo keyfimi yerine getirdi. skill kasasım geldi resmen. ben tavsiye ediyorum. mli sil tekrar yükle patchi full yap razoru kur. bitti direk girebilirsin...
basic kardeşim eyw bilgi içinde Account olayı Free mi Account ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.