Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

AOs ile oynıyamıyormuyuz şimdi :)
mm bilmiyorum ama eğer Osi stillse uoml+fullpatch kesin ister..
AOS ile oynanır...Benim merak ettiğim ML ile oynanıyor mu ???
Aos yüklü bende fakat karakter yaratıyorum sonra o ileri tuşuna basıyorum orda kalıyor :selektor
=) dur bi bende deniyeyim...Patch leri yaptın demi...
UOGamers: Demise (SE/ML) Razoru açtığımda böle gördüm...Üzgünüm AOS için değil galiba =)
Açtım çarı...Biraz garip bi kombinasyon...Night Elf Paladin =)
Şimdi runuo yu öğrenmem lazım =)

Bu konu ikissyoudie12 tarafından düzenlendi(2008-07-16 13:36, 15 yıl önce)
ML yüklü olması gerek patchleride yaptınız mı sorunsuz oynarsınız ama 3 accounttan fazla almayın ban yersiniz.
Evet...Farkettim patchleri yapmadım elfim doğduğum yerdeki staticler yok =) ...O yüzden patchleri yapıyorum...
Tavsiyem eğer oynamayı düşünürsen 1 tamer kasman ilk önce.
Kolay mı kasılıyor ?...
Sanmam (:
bende öle düşünmüştüm...O yüzden zaten işlerim var bi paladin çar yeter bana....
Oyna yeni başlamış RunUO'yu bilmeyen birine tamer kasmayı önermek pekte doğru değil bence. İlk olarak archery sw mf gibi karakterlerden kasman daha doğru olur.
Oyuna yeni başlamadım..Runuo yu ilk defa oynayacağım...Ama runuo da hide olup gidip tameliyeceğimizi sanmıyorum...Hayvanları uyutmak için müzik çalıyorduk...En azından izlediğim kişiler böle yapıyor....
:D ikissyou die ile compassiona gittik karşımıza paragon fare çıktı öldüm :D itemlerim yok ki.. 14 armor var. valla bitmişim ben ölmeseydim keşke. 3dk da yok olmuş corpsem
Ya dedim gel itemlerini lootladı mvereyim gelmedin ki =)
Böle kasılmaz 50 tane yaratık kestim 1 dex den başka birşey geldiyse ne olayım =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.