by ykp scriptleri derken ?

Banker yakup gibi geldide

Nowanka : Sucu Kendinde Arayınca Spr Scpleri Olan Bi Shard Mı Cıkcak Ortaya?

HAyır işte suçu kendinde bulursan zaten shard açmassın !

Millet o kötü bu kötü diyor kendisini eleştiren yok. Size lafta bo$ tartışmaya devam edin en iyisi bölmiyim.
Novice
-0.500001
Burdaki Konu Us Olarak Shard Acmak deilmiydi Km Niye Pvp Shard Acıor Diil
he he öyle öyle tamam sus mutlu ol tatmin ol
Novice
-0.500001
Ne Dion Ya

Sacma Sacma Konusma
Amaç bu gibi bir topluluğun artık meyve vermesini istemek,bizim isteğimiz,u-s'in burada sunucu sahiplerini ve kodlarla haşır neşir olanları bir araya topladığı gibi oyuncuları da bir araya toplamasıdır.
hıı 40 tane kendini scripter sanan adamın açtığı server züper :yes
3-5 tane Kendını World Buılder Sanan Kısının Dızayn Ettıgı Serverdada Oynanmaz..4 Duvar Koyan Kendını Worldbuılder Sanıyo;-)
Xantier :
Ch4cKi3 : Ya bırakın allah aşkına şu uo nerelere geldi uo nelere kaldı uo ne oldu battı uo yan gitti laflarını.

Ya sen zaten eğer bi serverda oynuyorsan o serverın staff larınada güvenmişsin demektir. Git orda oyna sanane elalemin serverının seviyesinden. Küfür mü ediyo al ss i koy foruma attır jaile bidahamı etti attır banı bu kadar uzatmayı şu konuyu üf yeter be sıktınız şu konuyu yılın başından beri diyorsunuz ama kimse suçu kendinde aramıyor.

by YkP scriptleriyle olmuyor arkadaşım bıktım artık ezik ötesi yani ezik bile değil ezik ötesi sunuculardan bıkkınlık geldi.

Neden By YkP dedinki Burda Anlamadım By YkP a Ne Demek İstediğini ?
tedbunndy : 3-5 tane Kendını World Buılder Sanan Kısının Dızayn Ettıgı Serverdada Oynanmaz..4 Duvar Koyan Kendını Worldbuılder Sanıyo;-)

World builderlar zaten server açmaz tasarlar oki ;-)

Ayrıca 4 duvar koyan kendini worldbuilder sanmaz referansı olanlar world builder olduğuna inanır. Benimde bolca var ;-)
Hayrola Yaran Var Galıba:D:D Illa Scpter Acıcak Dıye Bıseymı Var..16 Yasındakı Insnlarla Muhattab Olmuyorum Kusura Bakma:D (Dıger 16 Yasındakı Arkadaslar Alınmasın Bu Herkezı KENDINEN Kucuk Dıye Ezmeye Calısıyo Lafım Ona:DD:)
Ch4cKi3 : Ya bırakın allah aşkına şu uo nerelere geldi uo nelere kaldı uo ne oldu battı uo yan gitti laflarını.

Ya sen zaten eğer bi serverda oynuyorsan o serverın staff larınada güvenmişsin demektir. Git orda oyna sanane elalemin serverının seviyesinden. Küfür mü ediyo al ss i koy foruma attır jaile bidahamı etti attır banı bu kadar uzatmayı şu konuyu üf yeter be sıktınız şu konuyu yılın başından beri diyorsunuz ama kimse suçu kendinde aramıyor.

iyide burası u-s yani ultima - strike yani amacımız "ultima nereye gidiyor?" , "cs nereye gidiyor?" gibi konuları tartışmak,
Düşüncemi de yazdım 1997 de yapılmış ve haritası da değişemeyen bir oyun oynuyorsunuz dolayısıyla heryeri ezberliyorsunuz bir de üç boyutlu değil o yüzden kolay kolay zorluk gibi gözükmüyor haritada dolaşmak,
Hee tabi yeryüzü birden değişmez ama başka başka boyutlarda açılabilir kaybolmuş diyarlardan başka,
Mesela bir aralar middle earth mapları bu yüzden tutuyordu,
Ve zaten herkes free shardları örnek alıyor sürekli free shardlardan söz ediyor,
Aranızdan birinin OSI'den bahsettiğini duymadım,
Yani kıstas bence OSIdir.Çünkü OSI ile free shard arasında dağalr gibi fark vardır,
script gibi bir sorunu yoktur oyunu zaten adamlar yaratıyor,
hep yeni şeyler ekliyorlar ama yinede yetmez...
Neden? Çünkü 1997 den beri oynanan bir oyun ve dediğim gibi birgün wowunda sonu böyle gelecek,
Teknoloji çünkü ileriye doğru daha atarlı şeyler çıkarıcak,
1997 yılında kaç kişinin evinde 3d teknolojisi olan bilgisayarlar vardı?
Zaten o teknolojiyle kurulan iki oyun vardı biri "Grim Fandango" diğeri "Fifa 98"
Yani bu teknolojiyle 2d oyunu online yapmışsın,eh yeter yani yarın öbürsü gün sanal gerçeklikte öle yürürken online oynayabiliriz bu seferde wow değilde işte o sanal gerçeklikte 'falanca' oyunu bize zevkli gelir.

Scripter-World builder çatışmasına gelince,
Hiç bişey bilmeyen biri de serverı açabilir,
Kendisinin iyi bir yönetici olması yeterlidir.
Türkiyeden bi UO oyuncusu çekip sorsak Heartwood neresidir yada Isamu-Jima neredir sorsak asla bilmez
hedene :

iyide burası u-s yani ultima - strike yani amacımız "ultima nereye gidiyor?" , "cs nereye gidiyor?" gibi konuları tartışmak,
Düşüncemi de yazdım 1997 de yapılmış ve haritası da değişemeyen bir oyun oynuyorsunuz dolayısıyla heryeri ezberliyorsunuz bir de üç boyutlu değil o yüzden kolay kolay zorluk gibi gözükmüyor haritada dolaşmak,
Hee tabi yeryüzü birden değişmez ama başka başka boyutlarda açılabilir kaybolmuş diyarlardan başka,
Mesela bir aralar middle earth mapları bu yüzden tutuyordu,
Ve zaten herkes free shardları örnek alıyor sürekli free shardlardan söz ediyor,
Aranızdan birinin OSI'den bahsettiğini duymadım,
Yani kıstas bence OSIdir.Çünkü OSI ile free shard arasında dağalr gibi fark vardır,
script gibi bir sorunu yoktur oyunu zaten adamlar yaratıyor,
hep yeni şeyler ekliyorlar ama yinede yetmez...
Neden? Çünkü 1997 den beri oynanan bir oyun ve dediğim gibi birgün wowunda sonu böyle gelecek,
Teknoloji çünkü ileriye doğru daha atarlı şeyler çıkarıcak,
1997 yılında kaç kişinin evinde 3d teknolojisi olan bilgisayarlar vardı?
Zaten o teknolojiyle kurulan iki oyun vardı biri "Grim Fandango" diğeri "Fifa 98"
Yani bu teknolojiyle 2d oyunu online yapmışsın,eh yeter yani yarın öbürsü gün sanal gerçeklikte öle yürürken online oynayabiliriz bu seferde wow değilde işte o sanal gerçeklikte 'falanca' oyunu bize zevkli gelir.

Scripter-World builder çatışmasına gelince,
Hiç bişey bilmeyen biri de serverı açabilir,
Kendisinin iyi bir yönetici olması yeterlidir.

güzel sözler

şuda varki türkiyede kendini kanıtlamış free shardlarda vardır.aralarından bazıları paralıyada geçmiştir.tutulduğu anlaşılmıştır.

demişsinki wow çok tutuluyor bizsürü harita ekleniyor vs demişsin.

ona bakılırsa uo'yada bizsürü script ekleniyor.

bundan 3-4 sene önce bombala beni diye bir yarışma varmıydı ?

yoktu ama eklendi

geçenlerde gördüm adam d2 yapmış uoya silahlar falan bahsediyor gülesim geldi.neler neler yapmışlar şaşırdım.

neden uo wow gibi hızlı gelişemiyor.çünkü uo'nun sahibi ea games.

wow'un sahibi billizard.

ea gamesin kimbilir kaç oyunu var bilemiyorum.50 den fazla vardır herhalde.

blizardın herhalde 10 tane oyunu falan vardır.artık tam bilemiyorum ama blizard zırp pırt oyun çıkarmıyor grafikleri son teknolojiye göre tutuyor.

ea games şap diye çıkartıyor.

blizard parasını boş yere harcamıyor.oyuna adam akıllı parayı yatırıyor.dünyaca ünlü oyunlar çıkıyor ortaya.diablo,wow.
Xantier

Hala Soruma Cevap Alamadım ;(
Iyıde Kardesım Bu 50 Oyunu Yapan 10 Kısı Degılkı..Ea Games Bı Holdıng Olarak Dusun Ve Parcaları Var Bu Parcalara Ayrılınca Oyunu Yapan Ekıplerde Farkılasıyo..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.