Selam herkese ben yurt dışından bağlanıyorum ultima online sunucusu arıyorum ama yok arkadaş ya uos sunucuları hiçbiri bana göre dğeil dotuo ilgimi çekti sadece o da yurt dışı ıpleri erişim izni yok bilgidiğinz iyi sağlam bi server varmı Rp Pp
Önerebilecegim 3 - 5 sunucu vardır - Nebula, Pyramid, Empusa, Elpida su an bunları önerebilirim.
Yurt dışı varken neden yurt içi player yok burada zaten
Ovedron uzun zamandır UO dan bukadar zevk almamıştım.
UO:Nimloth
Tymaron : UO:Nimloth

Çok güzel server diyolla scriptleri muhteşemmiş öle bişi duydum. O scriptleri yazan insan olamaz diyolardı. O scriptleri yazan kör mü olmuş nolmuş.
Michaell :
Tymaron : UO:Nimloth

Çok güzel server diyolla scriptleri muhteşemmiş öle bişi duydum. O scriptleri yazan insan olamaz diyolardı. O scriptleri yazan kör mü olmuş nolmuş.

Açık mı ki sunucu ya?
Scriptleri yazan kör olunca kapatmışlar diye duydum.
Michaell : Scriptleri yazan kör olunca kapatmışlar diye duydum.

Bütün forum biliyor olum senin sunucunun script packlerini yazdığını :D neyin peşindesin ahah
Tm işte kör olmuşum meğerse ben o kadar iyiymiş scriptler.
Michaell : Tm işte kör olmuşum meğerse ben o kadar iyiymiş scriptler.

helal olsun keke kabartmalı klavyene kurban olayım
bu postu yazmadan önce çok düşündüm en son dot ve nimloth arasında kaldım ama en iyisi nimloth sanırım
U-s bitmiş ya bitmiş u-s bitmiş. Eskiden bi konuya aynı anda 3 mesaj yazılırdı hızına yetişemezdik. 10 saatir f5 atıyorum mesaj yok.

bkz. eto bitmiş.
yurtdışı oyuncularının bir çoğu dotta oynuyor, vpn alıp girebilirsin dota saldırılar sebebiyle kapalıydı yurt dışına.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.