Ben hatırlıyorum bundan 8 yıl önce Nebulaya giremezdik çünkü tıklım tıklım doluydu girdiğimizde sevinçten havalar uçardık :D O zamanlar 250 player vardı hergün hemde.Şimdi doğru dürüst sunucu yok malesef.Açılanlara bakıyoruz iddialıyız diyorlar ama nafile :D
O anıları geri istiyorsan imzandaki gibi sunucuları desteklemeyeceksin bu kadar basit. Git geniş geniş ara var mı yok mu böyle sunucu yoksa açılmasını bekle yada açılmayacaksa osi oyna..
Xantier : O anıları geri istiyorsan imzandaki gibi sunucuları desteklemeyeceksin bu kadar basit. Git geniş geniş ara var mı yok mu böyle sunucu yoksa açılmasını bekle yada açılmayacaksa osi oyna..

hee bu arada düzgün sunucu yok eminim ;)
AvensisUO Çok güzeldi ya...
Oyuncular dolayısı ile sunucularda değişti. Ama bence oyuncuyu değiştiren sunucular oldu.
Eski oyuncular gidince Uo'ya ilgi de oldukça azaldı. Yeni nesile UO'yu gösterebilecek insanlar artık çok az (ki zaten yeni nesil daha görsel oyunlara yöneliyor). Dolayısıyla Uo Eski günlere dönebilirmi hiç bilemiyorum...
Expert
34.0001
firehellsly : AvensisUO Çok güzeldi ya...
hahah

İsterseniz Tekrar açıyım kaldığı yerden (:

KeLL :
hahah

Kell komik olan ne ? :D
LJ boşver Kell güler öyle arada :D
;(
Bekleyin bakalım eski eski diye üzülen oyuncularıda görecegiz yakında oynayacaklarmı oynamayacaklarmı?
Leon Jade :

İsterseniz Tekrar açıyım kaldığı yerden (:

KeLL :
hahah

Kell komik olan ne ? :D

Ortam güzeldi açsanda eski ortam asla olmaz. :=) Kell bu arada CS ye geliyorum bekle beni :)
ya şu içinde eski,nostalji olan cümleler kurulmasın rica ederim. u-s nin yeni modası eskiye dönüş topicleri bilmem neler bu lafları ediceğinze icraatınızı görelim.
flich : ya şu içinde eski,nostalji olan cümleler kurulmasın rica ederim. u-s nin yeni modası eskiye dönüş topicleri bilmem neler bu lafları ediceğinze icraatınızı görelim.

icraat yapılır ama eskiye dönüş olursa yeni oyuncular gitmez.
bekleyın arkadaslar aradıgınız server gelıyor Allah nasıp ederse 16 ocak 2010 tarıhınde acılıcak acılmadan bır kaç gun iletişim bilgilerını sıtede paylaşıcagım staff alımıda olucaktır sormanız istedıgınız bır sey varsa p.m atabılırsınız

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.