alcan35 de kervana katıldı. varmı arttıran :)
ben 5 senedir oynamıyodum tekrar gerı dondum ve aradıgım eskı ultımayı bulamadım hepsı cırtlamış bende nıye boyle ugrastırıyorum kı dedım arkadaslarımla toplantı yaptık ve acmaya karar verdık bakalım takdırı sızın
herşey gönlünüzce olsun ;-)
EXİLE forzaydı ve oyuncularında kalitesi vardi

noxier (dave-ried)
lumidee swinder
saruhan
tasiac
khlaim
peterpan
daha da çok kişi vardı hatırlamıyorum coder acarsa gene oynarım o serveri :)
Exile exile ah ah..
nick neydi massimo ?
pentagramları unutmayalım:)
şimdiki yeni nesiller tutturmuş sistem sistem :D 40 yıllık page ile katılımı yapılan Gm topuk bile oto oldu. Bakalım kuralları Oto anlatan npc de yapılacakmı :D
eski eski dionz eski serverlerin adı değişip acılıyor ama görüyoruz hallerini simdiki zamanda herekz kolaya alıstı bn zoru severim diyenleride görüoruz XXX srveri acıldı ilk günü 100 player çekti. hane bu türkiyenin cogu zor server seviyodu ndn kolay ve saçma sistemli serverde oynuolar :) sadece lafsınız arkadaşlar sadece laf .... Eski serverleri bukadar efsanevi yapan süper scpleri diildi ozamanlar bukadar ii diildi sphere bi sürü acık bi sürü sorun vardı eski serverleri eski server yapan biz eski playerlerdik ama yeni nesil bozuk geldi bizide kendilerine benzettiler yawaş yawaş... O yüzden artık eskiyi düşünmeyi bırakın...Eskiyi bırakın bare anılarımız hatıralarımız güzel kalsın o isimleri güzel analım tek umudumuz yarınlarında en az eski günlerimiz kadar güzel olması olsn... biraz edebi oldu ama siz anlayın :)
Reklam yasak.

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2010-01-30 13:52, 14 yıl önce)
Willowun Sahiplerini Nerden Bulabılırım acaba
Expert
34.0001
Leon, bende severdim avensis i ondan güldüm :D
Willowun sahibi Legbra'yı kastediyorsan paticikforum onun sitesi hala acıkmı blmiyorum ama orda bulabilirsin eğer şimdikinden bahsediosan DelinQuenin willowundan cakma willowdan o talat'a hertürlü ulasabilrisin belkide pat die atlar konuya :D
Mrs.xaRiyla : Willowun sahibi Legbra'yı kastediyorsan paticikforum onun sitesi hala acıkmı blmiyorum ama orda bulabilirsin eğer şimdikinden bahsediosan DelinQuenin willowundan cakma willowdan o talat'a hertürlü ulasabilrisin belkide pat die atlar konuya :D
:D haha
Arkadaslar ben Role play hayranı bır oyuncuyum ve role play bıttıgınden beri sadece ultıma world tasarladım en azından uo'dan uzak kalmak ıstemedım. Ancak artık ekıbımle bır karar aldık ultımanın sadece Savaş oyunu olmadıgını gercekte hobılerını bıle gelıstırebılcegın craft skill'lerın oldugunuda hatırlatmak amacı ıle server acıyoruz ancak bu server alt yapısını gercekten cıddıye aldıgımız ıcın baya bırugrasmamız gerelıyor eger sızlerde bızlere destek olmak ıstıyorsanız U-s uzerınde Doriane Proje adında bir konu actım onu okursanız en azından ne kadar cıddıye aldıgımızı goruceksınızdır....

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/proje-doriane-scripter-al-q43739#bottom

Saygılarımla;
Grafık tasarım ( World Builder, Map Maker)
Onur Ozsoydan

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.