Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Beyler EasyUo'nun serbest olduğu bi servrede oynuyorum elimde inme binme macrosu var
bana warriorda silah kullanmak için bi macro lazım elinde olan varsa koyabilir mi acaba isteğim şöyle : yani bowdan sonra direk tek tuşla spear çekmek speardan sonra kalkan çekmek gibi işlevi olan bi scp lazım (kullanılışınıda anlatırsanız çok iyi olur)
şimdiden teşekkürler...[/
b]
Bu konu hakkında defalarca başlık açıldı. Ayrıca defalarca "bu tarz konular açmayın" denildi yöneticiler tarafından.
Gidip biraz araştırın hocam herşeyide burdan bekleyemezsiniz ya?
:huh
Members
0.1
Süper bir site biliyorum, bu tür konularda sana cevap verecek. Ben de yeni keşfettim bu siteyi. Harbi sağlam bir yermiş. Azcık İngilizcen de varsa istediğin her şeyi buluyorsun. Ama bak bu siteyi kimseye söyleme tamam mı?

Süpermiş gerçekten kimseye söyleme aramızda kalsın olurmu "gcx"
:asik2
fanta neresi olduğunu baya belli ettin :)
tipik çoluk çocuk hareketleri
@gcx dalga geçtnde cokmu mutlu oldun yardım etmeyen eleştiri yapmasın boş boş forumları up lamayın ya yardım edin yada adam gibi cevap verin sonucta yardımlaşma alanı adam bi script istemiş ister easyuo olsun ister runuo ister sphere yoksa elinde aramak istemıyorsan yardımlaşmak istemıyorsan yazmayacaksın arkadaşım cevap fln. Boş boş cevaplar yazıpta post kasmaya uraşmayın

Ilegal program paylaşımı yasak.

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2009-06-20 20:41, 14 yıl önce)
Malesef Illegal program paylaşımı yasaktır.

//kilit
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.