Arkadaşlar ilk şunu belirteyim açmak istediğim konu buydu dieğrinde yanlışlıkla nebula yazdım :S yorum atıyorum her seferinde hata veriyo düzeltin diyo argo kelime falanda yok :S Neyse benim sorum buydu elpida açılacakmı duyuyorum sağda solda açılacak diye.Açılırsa iyi olur.
Tam bırşey söylemek istemiyorum ama %90 ihtimalle açilacaktir.
arkadaşlar elpida sahibini tanıyorum micro vede telefon ile de görüşüyorum bana açmıcam dedi... bunuda burda belirtmek istiyorum boşuna hevesleniyorsunuz kendisi zaten bir projede yer alıyor...
Meraklanma bızde tanıyoruz yiğit'i.Şuanlik benımde tam bılgım yok ama tanıdığım bazı kışıler bu iş üstünde çalişiyolar %90 olucak gibi , kesin bir şey söyleyemiyorum ama.
Eos : Meraklanma bızde tanıyoruz yiğit'i.Şuanlik benımde tam bılgım yok ama tanıdığım bazı kışıler bu iş üstünde çalişiyolar %90 olucak gibi , kesin bir şey söyleyemiyorum ama.

kimin ne söylediği önemli değil sunucu sahibi ile konuştum diyorum... açmıcam bir projede yer alıyorum zaten dedi... domain de bana yönlendırırmısın dedım yönlendırırım dedı ama yönlendirtmedim... + sphere + web sitesi yedekleri silinmiş format ta..
Elpidanın sahibi Michael zaten uo ile pek ilgilenmemekte.N1 tamamen bıraktı Albertini de aynı şekilde.Ayrıca maddi destek sağlayan Ares in de tekrar destek sağlayacağını zannetmiyorum ama duyduğuma göre açılacakmış.Önceden kolpası açılmıştı yine kolpa elpidayı açarlar.
Syntax : Elpidanın sahibi Michael zaten uo ile pek ilgilenmemekte.N1 tamamen bıraktı Albertini de aynı şekilde.Ayrıca maddi destek sağlayan Ares in de tekrar destek sağlayacağını zannetmiyorum ama duyduğuma göre açılacakmış.Önceden kolpası açılmıştı yine kolpa elpidayı açarlar.

Michaell mi yanlış biliyorsun elpida sahibi MICRO!
Bir kere domain sahibi MİCRO bu konuda hem fikir olalım
ikincisi MİCRO şuanda hiç bir projede yer almamaktadır
üçüncüsü Xearth MİCRO o domaini sana vermez
dördüncüsü MİCRO yani yiğitle şuanda msn de konuşuyoruz böyle bir şey demedim ve ben her hangi bir projede yokum diyor
beşincisi Elpida yı açma hakkında bir projemiz var ama tam anlamıyla bir şeylere başlamadık
Jr. gerekli cevabi vermiş , Xearth fazla kasma bence , çok atiyorsun.
Jr. : Bir kere domain sahibi MİCRO bu konuda hem fikir olalım
dördüncüsü MİCRO yani yiğitle şuanda msn de konuşuyoruz böyle bir şey demedim ve ben her hangi bir projede yokum diyor
beşincisi Elpida yı açma hakkında bir projemiz var ama tam anlamıyla bir şeylere başlamadık

@Jr +1

:yes:yes:yes:yes:D:D:D:D

Xearth yazık , harbi fazla atıyorsun.
Jr. : Bir kere domain sahibi MİCRO bu konuda hem fikir olalım

micronun msn gmail.com mu? ben kendısıyle bizzat konuştum telefon' 0506 ile başlıyor bana senın dedığın gibi demedi fakat?
Jr. reelden abim sayilir , yiğiti çok iyi taniyor ve yanimda konuştular.Böyle bir olay yok Xearth sen sanırım başka yiğitle konuşuyorsun.
Siz sonradan açılan kolpa elpidadan mı bahsediyorsunuz N1,Albertini tarafından açılan Slayertr2 nin devamı gibi olan elpidadan mı?
Kolpayla ne ilgisi var anlamadım.Eğer gerçekten kaliteli bir iş yapiyolarsa domain hakkini elinde bulundurabilirdi o kişi , Elpidanin peşini birakmayabilirdi.
Biz son açilan Elpidadan bahsediyoruz , gerekli açiklamayi Jr. yapmiş.

Domain sahibi : Micro, şuanda ve bu konuyla ilgili bazi görüşmeler yapildi.Kesin bir sonuça varmasakda üstünde halen konuşuyoruz. Anlamayan varsa p.m anlatsin özelden anlatiyim;-).
elpida.gen.tr demiyormusunuz arkadaşlar?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.