Kolpa elpidadan bahsediyorlar 2 sene önce açılan Elpida Inc. den değil.Sağdan soldan alınan kodlarla açılmış bir sunucuydu hiçbir özelliği de yoktu maalesef.Oyuncuların çoğu eski elpida olduğu için başlamıştı.
Syntax : Kolpa elpidadan bahsediyorlar 2 sene önce açılan Elpida Inc. den değil.Sağdan soldan alınan kodlarla açılmış bir sunucuydu hiçbir özelliği de yoktu maalesef.Oyuncuların çoğu eski elpida olduğu için başlamıştı.

işte ben o sunucu sahibini diyorum.
Eee açılıyorsa hayırlı olsun açılmıyorsa bizene gereksiz başlıklardan usandım artık .
Bildiğimiz elpida değil yani, hadi geçmiş olsun
Xearth : elpida.gen.tr demiyormusunuz arkadaşlar?

Evet onu diyoruz sahibi MICRO(YİĞİT).

Syntax : Kolpa elpidadan bahsediyorlar 2 sene önce açılan Elpida Inc. den değil.Sağdan soldan alınan kodlarla açılmış bir sunucuydu hiçbir özelliği de yoktu maalesef.Oyuncuların çoğu eski elpida olduğu için başlamıştı.

2sene önce açildiğindada sanirim Micro orada ownerdi.Kolpalikla alakasi yok.

Tymaron : Bildiğimiz elpida değil yani, hadi geçmiş olsun

Ne bakimdan geçmiş olsun anlayamadim ?
Siz Nimloth'u yeniden açarken geçmiş olsun diyerek mi açtiniz ?
@Eos

Ben sunucu için demedim ki konunun aydınlığa kavuşması için dedim niye art niyet arıyorsunuz ki ?
Oradaki geçmiş olsun kötü anlamda kullanilmiş gibi geldi bana.Onun yerine hayirli olsunda diyebilirdin.
Neyse konu daha fazla uzamasin , zamanla ne olcak ne biticek herkez görür.
İlk açılan Elpidada Micro diye biri bulunmuyordu bildiğim kadarı ile.Keşke Elpida Inc açılsa gerçekten şu ana kadar oynadığım en iyi suncuydu.
Arkadaşlar önyargınızı anlıyorum fakat , bu 1-2 bebenin acacaği bir server değil.Gerekli kişilerle konuşulup sonuça varilcaktir.Daha server açilmadan böyle yaygana vermenızı anlamıyorum.Gerçek elpida veya değil önemli olan bundan sonra en iyi şekilde yönetilebilmesidir.
Zaten ortada daha tam birşey yok konuşmalarimiz devam edıyor.Bız gereği gelince gerekli açiklamalari yapabilicek kadar yetenekliyiz merak etmeyin.
konunun daha fazla uzamamasini istiyorum.Ne olup bitceğini şuanda kımse bılmıyor.Ben gerekli cevabi yetkım yettığınce vermeye caliştim.

Saygilarimla.
Bende Micro diye birini hiç duymadım.Oynadığım zamanlarda Peace,Albertini ve Numberone vardı.Şu ana kadar oynamış olduğum serverlar içinde Ultima'dan en çok zevk aldığım bir sunucudur.
Eos : Oradaki geçmiş olsun kötü anlamda kullanilmiş gibi geldi bana.Onun yerine hayirli olsunda diyebilirdin.
Neyse konu daha fazla uzamasin , zamanla ne olcak ne biticek herkez görür.

Hayırlı olsun dersem konu tamamen sunucu reklamına girer ayrıca World Builder Yavuz abiye beni sorarsanız kötü birşey demediğimi gayet iyi bilir.
Peki , teşekkür ederim açiklaman için.
Neophyte
-1.7
Sunucu web sitesi tamamlandığında açılacaktır. Sanıyorum ki eski sahipleri açmayacak ama açılacak herkesin bilgisine. :)
Konu sonuça ulaşti , tartişma yaraticak ve gereksiz postlarin silinmesini istiyorum.
Syntax : İlk açılan Elpidada Micro diye biri bulunmuyordu bildiğim kadarı ile.Keşke Elpida Inc açılsa gerçekten şu ana kadar oynadığım en iyi suncuydu.

Demi.. bir arada INC çıkmıştı... (: yok A.Ş :)

Bence açılmasına gerek yok şu ankı açık olan sunucular gayet başarılı. Boş bir anda açılmalıki tutulsun..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.