Aslında U-S Adına bir turnuva düzenlenebilir. Bir sitede buna benzer bir şey olacağı söylenmiş ama o sitenin yapabileceğine inancım olmadığından bu işe u-s gibi büyük bir platform öncülük edebilir.

Ve böylece tüm serverlardan gelen playerlar arası turnuva düzenlenir ve. 1.inci olana güzel bir ödül ve serverina da güzel bir banner gibi olanak sağlansa ? Güzel olabilir diye düşünüyorum.

Ayrıca : En iyi pure mage , Warlock , Warior olarak düşündüğünüz en iyi oyuncular kimlerdir.
helsing pmage King
alpex vardı da pm mi oynuyodu warlock mu oynuyodu unuttum. Row zamanları (Localated nerdesin bizi unuttun=( )
Expert
34.0001
Sen hiç biri değilsin umut :D
Bilmem 8)
Evet alpex vardı row zamanı sırf ına uyuzlugumdan staff olup killemiştim tanıdıgım en ıyıler

Mageler: Ironfilst-Veppa-
Warlock- Cudi Bozo arsenic eh işte biraz xD Alpex Eskilerden superdi :P Tuana Nebulada bir Efsane az çekmedim elinden :P
Warior Jack Cervantes Haghi Nebula :) bir aralar Juninho vardı arcadia da :P baya iyiydi
Hırsızlıkta Cem uzan nebula ustune tanımam :D major oda fenaydı
Taming de ustume tanımam :P Jelibon Nckimle
Craft ta Corte Nebula :) herskıll var :O

Mallıkta kuzenımın ustune tanımam :D poi yıyen adama cure atıodu Red Hod xD
Staffta Coder ve Avp nın ustune tanımam banlanacak adama gol atıordu :D
Eskilerden Coder Olarak Diemasterı bılırım oda saglam :D staff carla player oluyordu
Guild olarakda The Golden Smaug ve Empire Of Chaos vardı. G*tümü yırtmıştım girmek için almamışlardı.(Row)
row da stafftım en ıyı guıld bence Revodakı Smash kharadul un guıldı Kharadul ıdı :) Nebulada Şuphesiz Resurrection !! hey gidi eski günler :D
az kaldı gelıyor eskı gunler :) sıstemsız server kurulcakmıs
En iyi pure mage , Warlock , Warior olarak düşündüğünüz en iyi oyuncular kimlerdir , en iyi aile hangisidir , en iyi server hangisidir gibi soruları yersiz buluyorum .
En iyi warlock Silva mithandir di Adamı 10 kısı kovalıyordu ve hepsını tek tek kesıyordu Eski amentesciler bilir
Ne kadar amatörce ve acınası bir durum en iyi crafter gibi class'lar yokta hep savaşçı class'ları öne sürülmüş.
en iyi crafter diye bişey olmazda oyüzden.
:no
Warlock - Zegna Rud ( Aynı zamanda craft)
Warrior- Felix Fabright
Mage- Envoy

Eskidir bunlar bilen bilir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.