[Alcholic] : en iyi crafter diye bişey olmazda oyüzden.

Türkiye'de tabi ki olmaz değil mi çünki remzi canavarından 10 tane kan toplayınca power katana'mız oluyor böyle bir ülkedeyiz.

Power Play veya PvP tarzı server'larda olmasada rol serverların'dan örnek verilebilir.
Çoğu rol serverında crafter'lar genelde sipariş üzerine yapar alıcı-satıcı ilişkisi işte malzemeyi materyali zamanında yapmak ve iletmek.

Bu tarz şeylerden değerlendirilebilir.

Ama sizin o küçük kafanız artık ultima online'da sadece savaş olduğuna alışmış katana var vuruyon ölüyor bu.

Ayrıca crafter ile kısıtlamıyorum en iyi hırsız ?

Herkesin başına gelmiştir dur bi şu silahı alayımda bir adam öldüreyim AAA yok falan.
İyi hırsızlarda vardı zamanında.
en iyi tamer nerde peki :yes :p
en iyi tamer bendim .
tanırmısnız bılmem ama
Sir Xanth Headhunter ( mage kullanmak bır sanattır derdı ve ızlerdım sadece adamı )
bence tabı tanırmısınız
Silva Mithandır , Regosinamo D'la Arews Souza warlock bunlar
Pure Mage Yuakim Kadayif

Tamer Stellerex , Pamela Anderson
Craft Melerius, Husnu

Amentes zamanında bunlar
@clement
Class olarak düşünüyoruz, en iyi crafter olmaz çünkü craft karakter eşyayı yaparlar eşyayı yapmakta herhangi bir kabiliyet istemiyor. Butona bas itemi seç. Eşyaları toplayan mage yada warlock karakterlerdir. Bizim kafalarımız sana küçük geliyorsa ne diye duruyorsun burda ? Türkiyede oynama ok ?
Bak kafanın dar olduğunu hala anlayamamışsın ki bana button falan diyorsun cümlelerimi iyi oku ilk olarak sen gidip saçma salak bi PP'de oynarsan bas butona tabi şu oyunu oynadığınızı sanıyorsunuz zanaatkar olmak o kadar kolay değil sen bu yaşına kadar belli ki butona bas item gelsin server'larında oynamış'sın tekrar belirtiyorum kafan küçücük.
ok. :yes
Clement : Bak kafanın dar olduğunu hala anlayamamışsın ki bana button falan diyorsun cümlelerimi iyi oku ilk olarak sen gidip saçma salak bi PP'de oynarsan bas butona tabi şu oyunu oynadığınızı sanıyorsunuz zanaatkar olmak o kadar kolay değil sen bu yaşına kadar belli ki butona bas item gelsin server'larında oynamış'sın tekrar belirtiyorum kafan küçücük.

:O_o
Biri Veppa demi$ . Gerçekten de ne iyi demi$ . Bildiğim iki tane iyi pure mage vardır onlardan biri de Veppa dır kesinlikle.
Warrior olarakta Nightmare Hellscream di sanırım nicki o da Row daydı o eleman epey bir iyiydi . Gerçi Gold set +9 katana ondada blackrock set +12 katana var iken saatlerce pvp yaptığımızı bilirim . Bütün haritayı dola$a dola$a pvp yapardık spawnları falan bulurdum onun sayesinde (=

Warlock a gelince , bence bu durum tamamen deği$ir . Serverdan servera göre deği$ir.

Vincent Arsenic - Barret Aranel (:
Clement : Bak kafanın dar olduğunu hala anlayamamışsın ki bana button falan diyorsun cümlelerimi iyi oku ilk olarak sen gidip saçma salak bi PP'de oynarsan bas butona tabi şu oyunu oynadığınızı sanıyorsunuz zanaatkar olmak o kadar kolay değil sen bu yaşına kadar belli ki butona bas item gelsin server'larında oynamış'sın tekrar belirtiyorum kafan küçücük.

playera oyunla bağlantılı bi alet yollayıp yapmak istediği malzemeyi el beceresiyle yapmasınımı sağlıyosunuz ?

Bu konu ZoxiC tarafından düzenlendi(2009-12-03 06:12, 14 yıl önce)
:utangac1en ıyı craft derken mesala ev doşeme vs gıbılerden bahsetmıştım
ZoxiC :

playera oyunla bağlantılı bi alet yollayıp yapmak istediği malzemeyi el beceresiyle yapmasınımı sağlıyosunuz ?

Bence haklı neden derseniz bir chair en küçüğünden 2 tane log ile yapılıyorsa bunda hiç bir zevk anlam yok ama atıyorum bunu 15 yew log yanına 10 tane composite log falan gibi ek malzemeler getirerek ve sandalyelere mesela mükemmel yapıldı işte ortalama yapıldı şeklinde belirli random veya skill'e bağlı yetenek ve sistem getirilse mesela mükemmel yapmak zor olsa düşünün bir crafter hep mükemmel satsa mükemmel yapana kadar uğraşsa yani en azından ben bunu çıkarttım kendisi açıklasın.
Novice
-0.500001
en iyi craft en calıskanıdır bana gore ayrıca bana gore Warlock Herkes Oynar Ama pr mage Bir Zanaattır. Yıllar Sonra Aklımda Kalan Ender Proları Soliim Ben:

1-Sato
2-Pikachu(Cakmaları Cıktı Sonradan)
3-Fenerbahceli Bisiydi ismi Pr Mage Kralı
Basic : alpex vardı da pm mi oynuyodu warlock mu oynuyodu unuttum. Row zamanları (Localated nerdesin bizi unuttun=( )
Heheh berkay unuturmuyum ya sadece öğretmenlik biraz zahmetli olduğundan giremiyorum arkadaşım ismin geçiyor diye söyledi ondan bir bakayım dedim ne var ne yok :)
Warlock oynuyordum genelde ama stafflar bi ara çekemeyip warriorları üstün yaptıklarında inadına p.m olmuştum :) Ne günlerdi yav :)

emircanid : Biri Veppa demi$ . Gerçekten de ne iyi demi$ . Bildiğim iki tane iyi pure mage vardır onlardan biri de Veppa dır kesinlikle.
Warrior olarakta Nightmare Hellscream di sanırım nicki o da Row daydı o eleman epey bir iyiydi . Gerçi Gold set +9 katana ondada blackrock set +12 katana var iken saatlerce pvp yaptığımızı bilirim . Bütün haritayı dola$a dola$a pvp yapardık spawnları falan bulurdum onun sayesinde (=

Warlock a gelince , bence bu durum tamamen deği$ir . Serverdan servera göre deği$ir.

Vincent Arsenic - Barret Aranel (:
Emir oraya gelince Nightmare Hellsingel o adamın ismi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.