iyi warior warlock pm yoktur.
Serverin sistemine göre iyi oynamak vardir.
Novice
-0.500001
Zaten bizde o sistemlerin iyi oyuncularini soyluyoruz.Ayrica bencr iyi oynayan her yerde iyi oynar.
oynayamaz.
Ben 7 x kasilabilen serverdan geliyorum.
Sistemlerden dolayi skillerim kisitli oluyor.
8x servera gecsem baslarda baya ezilebilirim.
Bu olayin pvp bilmeyle alakasi yok. o sistemlerle oynayabilme basarina baglidir.
Kithana The Black Heart's = Warlock
Böyle birsey olsa herhalde 1 gün yetmez :D
Niye Bu platformda birbirine laf yarışı yapan laf sokmaya çalışan insanlar çıkıyor hiç anlayamadığım bi durum.
Efo : iyi warior warlock pm yoktur.
Serverin sistemine göre iyi oynamak vardir.

En iyi warior, warlock, pm claslar arası olarak değil , kişisel olarak bu classları en iyi kullanan oyuncular kimler diye bahsedilmişti.
Clement : Bak kafanın dar olduğunu hala anlayamamışsın ki bana button falan diyorsun cümlelerimi iyi oku ilk olarak sen gidip saçma salak bi PP'de oynarsan bas butona tabi şu oyunu oynadığınızı sanıyorsunuz zanaatkar olmak o kadar kolay değil sen bu yaşına kadar belli ki butona bas item gelsin server'larında oynamış'sın tekrar belirtiyorum kafan küçücük.

Boşuna yorma kendini Clement. Powerplay oyuncusu asla neyden bahsettıgını anlayamaz, bilemez... :)

Onların oyun anlayışına göre sadece skiller kısa bir sürede kasılır, mage gerekli materyanları cıkartır, puss the button yaparlar, item yaratırlar.. :)
En iyi craft demek, skıllerin zor olduğu -powerplay olmayan- bir sunucuda örn: nebula, eski mondain, suanda secondage ve gladius gibi..
Crafter char kasıp, rp'sini bozmadan vendorla değilde elden satış yaparak, oyununu oynayan ve farklı kombinasyonlar kasan -mesela mondainde armslore ve blacksmith gibi- özellikli eşyalar yapabılen ve sunucuda saygı gören kişidir...
En bol item, en cok skıll demek değildir ki easyuo kullanmayan vatandaştır bu..
En ıyı crafter ıcın tek diyebileceğim isim ''Usta Simbul'' :)
Quanndan Bildiğim en iyi pure mage Disaster Desimus ve Irencius De Lone dur..bu adamlar kadar iyi pure mage pvp si yapan görmedim hayatımda...
Silindi
Members
0
İlk nebulada DeliKral vardı eski ultimacıdır belki tanıyanlar vardır... Puremagesi hiç gormedıgım kadar sağlamdı...
Localated :
Basic : alpex vardı da pm mi oynuyodu warlock mu oynuyodu unuttum. Row zamanları (Localated nerdesin bizi unuttun=( )
Heheh berkay unuturmuyum ya sadece öğretmenlik biraz zahmetli olduğundan giremiyorum arkadaşım ismin geçiyor diye söyledi ondan bir bakayım dedim ne var ne yok :)
Warlock oynuyordum genelde ama stafflar bi ara çekemeyip warriorları üstün yaptıklarında inadına p.m olmuştum :) Ne günlerdi yav :)

emircanid : Biri Veppa demi$ . Gerçekten de ne iyi demi$ . Bildiğim iki tane iyi pure mage vardır onlardan biri de Veppa dır kesinlikle.
Warrior olarakta Nightmare Hellscream di sanırım nicki o da Row daydı o eleman epey bir iyiydi . Gerçi Gold set +9 katana ondada blackrock set +12 katana var iken saatlerce pvp yaptığımızı bilirim . Bütün haritayı dola$a dola$a pvp yapardık spawnları falan bulurdum onun sayesinde (=

Warlock a gelince , bence bu durum tamamen deği$ir . Serverdan servera göre deği$ir.

Vincent Arsenic - Barret Aranel (:
Emir oraya gelince Nightmare Hellsingel o adamın ismi :)

o tellioglu serkanın ailesi dimi
eskiler cok sağlam veppa ile tanışmak isterdim veya konuşmak :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.