Mert sana söyleyecek lafım yok -.-' Hayattan soğuduğum andır..
Lucretius :
Neran : Önce beni yikman lazim Ugur'a ulasabilmen icin ;o)
ahahah helal : )

Sana darbeyi ben yaparım gizliden hiç sevinme : )
Massimo :
Lucretius :
Neran : Önce beni yikman lazim Ugur'a ulasabilmen icin ;o)
ahahah helal : )

Sana darbeyi ben yaparım gizliden hiç sevinme : )

Massimoda geldi tamamdır :yes Uğur bu kadroya dayanamazsın ya
Konuşma tarzına dikkat et -1 uyarı aldınız / Qnd

Tymaron 1 .
Nexiel 2.

gerisi yalan tymarondan baska adam yok bu uo diyarında..........

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2010-10-15 22:34, 13 yıl önce)
Şımarıyorum teşekkür ederim :)
Uğur ve David. Adam gibi adam.. 8)
hepsi görevlerini yerine getiren insanlar, severim hepsini :)
Vebruer : hepsi görevlerini yerine getiren insanlar, severim hepsini :)

Ben seni hiç sevmem Çağatay :D
sevme Alper :)
qnd :D sen anca ceza aldın böle yaptın söle yaptın diyebilirsin elinden başka birşey gelmez benim yaptıgım gercekler bu ülkede demokrasi varsa ben burda görüşlerimi söleyebilirim tekrardan söliyorum 5 para etmesin Tymarondan baska adam yok burada
sky_ : qnd :D sen anca ceza aldın böle yaptın söle yaptın diyebilirsin elinden başka birşey gelmez benim yaptıgım gercekler bu ülkede demokrasi varsa ben burda görüşlerimi söleyebilirim tekrardan söliyorum 5 para etmesin Tymarondan baska adam yok burada

Sky senin, derdin ne güzel kardeşim veya amacın ne onu merak ediyorum, kimse sana durduk yere ceza vermiyor belliki önceden bi takım olaylar olmuş ki hala burda konuşuyorsun eğerki sorunun varsa gerekli kişilere pm olarak şikayet edebilirsin.
Adept
4.3
Yetkililer konusunda bir problemin varsa, sky_, mesaj kutum daima sana acik. Yanlis basliklarda gereksiz polemikler yaratmayi birakabilirsin.
anket tarzı olsaydı daha mı ıyı olurdu ne ? :)
sky_ : qnd :D sen anca ceza aldın böle yaptın söle yaptın diyebilirsin elinden başka birşey gelmez benim yaptıgım gercekler bu ülkede demokrasi varsa ben burda görüşlerimi söleyebilirim tekrardan söliyorum 5 para etmesin Tymarondan baska adam yok burada
Demokrasiler sana terbiyesizlik yapma hakkını vermiyor ama farkına varırsan iyi olur.

Umarım buna sende dahilsindir sevgili sky..

Ayrıca konu ile alakası olmayan yazılar yazılmaması hakkında Neran gerekli uyarıyı yaptı. Halen gereksiz tartışmalar yapılmaya devam ediyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.