Us server acsin yine gundme gelmis simdi biraz realist yaklasalim bu konuya. Us server acti diyelim yetkililer kim olacak tabiki buranin en iyileri dolayli olarakda turkiyenin en iyi kadrosu acacak bu serveri. Turkiyenin en iyileri hic server actimi acti. Noxier haric bi olusum yapilmaya calisildi gerek nimlithda gerek esenyelde gorduk bunu. Ne oldu husran oldu. Zihniyet degistirilmye calisildimi calisildi. Dipsuzkuyu da nephilimde bunu da gorduk. Eskiyi getirmeye calisildimi calisildi bunuda secondagede xantierin serverinda gorduk. Ee ne oldu sonuc nedir us nasil server acsin us nasil tekrar eskiye donsun ultima nasil eski popularitesine kavussun. Artik yatsinamaz bi gercek var ultima artik insanlar icin action. Yani oyun bu kadar daraldi. Actiob isteyen adam napar. Girer pvp srverina oynar. Pvp sevmeyen adam efit yaptirabildigi servera girer oynar. Bu kadar basit birakin artik kurtarma cqbalqrini oyun eceluyle olsun.

Hatalar icin ozur dilerim. ..
Basic : Us server acsin yine gundme gelmis simdi biraz realist yaklasalim bu konuya. Us server acti diyelim yetkililer kim olacak tabiki buranin en iyileri dolayli olarakda turkiyenin en iyi kadrosu acacak bu serveri. Turkiyenin en iyileri hic server actimi acti. Noxier haric bi olusum yapilmaya calisildi gerek nimlithda gerek esenyelde gorduk bunu. Ne oldu husran oldu. Zihniyet degistirilmye calisildimi calisildi. Dipsuzkuyu da nephilimde bunu da gorduk. Eskiyi getirmeye calisildimi calisildi bunuda secondagede xantierin serverinda gorduk. Ee ne oldu sonuc nedir us nasil server acsin us nasil tekrar eskiye donsun ultima nasil eski popularitesine kavussun. Artik yatsinamaz bi gercek var ultima artik insanlar icin action. Yani oyun bu kadar daraldi. Actiob isteyen adam napar. Girer pvp srverina oynar. Pvp sevmeyen adam efit yaptirabildigi servera girer oynar. Bu kadar basit birakin artik kurtarma cqbalqrini oyun eceluyle olsun.

Nasıl böyle bir bağlantı kurabildin hiç anlamadım, u-s server açsın diye 1 tane bile post görmedim ben :S
ozaman okuman yok..
Xandra : ozaman okuman yok..

Bana o postu şuanda alıntı yapar mısın? Rica etsem..
Basic : Us server acsin yine gundme gelmis simdi biraz realist yaklasalim bu konuya. Us server acti diyelim yetkililer kim olacak tabiki buranin en iyileri dolayli olarakda turkiyenin en iyi kadrosu acacak bu serveri. Turkiyenin en iyileri hic server actimi acti. Noxier haric bi olusum yapilmaya calisildi gerek nimlithda gerek esenyelde gorduk bunu. Ne oldu husran oldu. Zihniyet degistirilmye calisildimi calisildi. Dipsuzkuyu da nephilimde bunu da gorduk. Eskiyi getirmeye calisildimi calisildi bunuda secondagede xantierin serverinda gorduk. Ee ne oldu sonuc nedir us nasil server acsin us nasil tekrar eskiye donsun ultima nasil eski popularitesine kavussun. Artik yatsinamaz bi gercek var ultima artik insanlar icin action. Yani oyun bu kadar daraldi. Actiob isteyen adam napar. Girer pvp srverina oynar. Pvp sevmeyen adam efit yaptirabildigi servera girer oynar. Bu kadar basit birakin artik kurtarma cqbalqrini oyun eceluyle olsun.

Güzel söylemişsinde Berkay, bu konu ile ilgisi nedir bunun ? :)
Some_one : Ayrım yapmam, işini hepsi iyi yapıyor.
Pardon beyler yanlis basliga yazmisim ya diger us revizyona yazcaktim aslinda :)))

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.