malesef hepsiin tek tek nudgeup x şeklinde kalkdırıyorsun.
.nudgeup 20 diyince 20 kare vs vs bilmeyenler burdan bulsunlar.
ayrıca belirtmek isterim kimsenin emeğine haksızlık etmeyelim verdiğim muller ( evler gemiler ) bana ait değildir internette bulduğum rlease edilmiş dosyalardır.
illada sen yaptın demek istiyosanız benim için sorun yok :D

ilgilenenler için daha çeşitli ev ve gemi türlerimiz mevcuttur :)
Hade hade biliriz sen yaptin bizi kandiramazsin :D
Pvp Arenanın scsinde sanırım hata var koymaya çalıştığımda komutu alıyor fakat ortaya birşey çıkarmıyor scp nin çalışna halini yayınlarmısınız...
Harikasin yaaa RedHotRyder Supersın yaaa Basarıların Devamını Dılerım !!
saolun.
aylarca günlerce deneyerek ingilizce kaynaklardan yararlanarak hiç durmadan uğraştım bilenlerle bilgilerimi paylaştım ve şuanda kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum.azim çok güzel birşey siteden bir arkadaş bu scp olayını kaptı kapacak yakında kendine ait scp ler ile sponsor ile server açarsa hiç şaşırmam.umarım açar başarlı olur.ama isterimki sitesinde server ında bi yerinde benden de bahsetsin ( adı geçen kişi doğanbuz )

msn den sürekli benden bişeyler öğrenmeye çalıştı tam ben söylerken kendi buldu yaptım.çok kabiliyetli birisi geleceği açık.scp olayına bu kadar yatkın birisini daha görmedim hayal gücüde çok güzel.yakında mul dosyalarına geçiricem onu umarım artık kendi insan görünüşlerini evlerini haritasını kendi yapar.zamanım olmadığı için ben yapamıyorum.onda zaman var bendede 3/2 bilgi var ona aşılıyorum hergün o da çok güzel yapıyor.
neye

saolun genede beyendiyseniz ne mutlu bana.
Red Yanlız Bir Sorun Var. Mesela Ben Bunda Tamer Evi Yaptım. Kuruorum sonra Kaldırıyorum. Deedi Çantama Düşmüyor :)
boyle ugrasmaya gerek yok zaten multinin icinde verdigin evler bulunuyor bunlari script yazarak elde edebilirsin yani cok sacma bir olay :) yapmaniz gerek sadece evin id ini ogrenip scripti yazmak tabelasinida dogru bir sekilde yerkesdirdikden sonra zaten ev tamam oluyo ;)
bende scripterim yani developer uo yu birakdim ama yardimci olabilirim sizlere isterseniz tabiki ;)
saçma olan ne biliyormusun.herkes script yazmasını bilmiyor herkes senin kadar aşmış değil elle yazamayan insanlar var biraz daha nazik konuşursan insanlar rencide olabilir.tamam dediğin gibi tabelayı doğru yere ve id sini de öğrenince elle yapılamayacak bişey değil.ama script yazmayı bilmeyenler için yardımcı program varken neden kassınlarki kendilerini.

elle yazman isteyen adam zaten kendine ihtimallerini bulur yöntemini bulur bi şekilde programı kullanmadan yapar.

ayrıca bu söylediklerin beni üzdü eğer bişeyler kanıtlamak istersen siteye katkılarınla kanıtlaya bilirsin.ayrıca başlıktanda anlaşılacağı gibi bu eğitim amaçlı bir dökümandır.kimseden daha iyi bidiğimi söylemiyorum ama unutma birşeyleride senden iyi bilenler yada benden iyi bilenler herzaman olacaktır.bu kullandığın kelimeler beni üzdü.
ya ben load multi data dıyorum ama nedense hem bı tepki vermiyo hemde
can't load the two files diyo en altta bıde bu temelı secıyom ama duvarları merdıvenlerı kapıları nasıl eve koyacam onu cozemedım bı ev yapımını daha detaylı anlatabılırmısınız zevkıne cafede kurdugum servera yenı evler koyacamda ve pwp arenası gıbı ev yapacam boylelıkle cafe ıcınde duello edebılecez
thnx coq işime yaradı saol...

Daha sonra eklenen mesaj 4 dakika

Bu arada benim elimdede çok güzel multi'ler var ama onları buraya nasıl atıcam onu çözemedim ama en yakın zamanda çözüm bulucam yada redhotryder msn varsa ver sana gondereyim..

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2005-05-01 07:41, 19 yıl önce)
bi yere upload etmelisin buraya koymak için!
RedhotRyder

Verdiğin bu mulların yani evlerin full housing.scp sini nerden bulurum yada sende varmı.? şimdi beni onları yazmak için kastırma :)
Silindi
Expert
8.1
Red Hot Ryder Tek Kelimeyle Helal :)
Ya bişi dicem ama bu evlerin scp i varmı sizde ? Cidden süper şeyler eğer verebilirsen scp leri.
Ben hala redeed sistemiyle evi cantama düsürtmeyi basaramadim o ayrı konu ama bakın ben size kulalndıgım scpleri veriyim siz hatamın nerde oldugunu soyleyin olur mu?

Bu evin scpsi...
[ITEMDEF 0401D]
DEFNAME=i_multi_villa
NAME=Villa
TYPE=T_MULTI
VALUE=750000

CATEGORY=Multis
SUBSECTION=Houses
DESCRIPTION=Villa

MULTIREGION=-4,-5,5,5

COMPONENT=006A7,1,3,7
COMPONENT=006A5,0,3,7
COMPONENT=006AF,2,0,27
COMPONENT=00BD2,3,4,5
COMPONENT=006AD,2,1,27

tspeech spk_house_cmds 

On=@Create
timer 1036800
morey 425
morez 3

On=@TargOn_Item 
htargitem
return 1

On=@TargOn_Char 
htargchar
return 1

[ITEMDEF i_deed_villa]
NAME=Deed to a Villa
ID=i_deed
RESOURCES=i_deed,i_multi_villa

CATEGORY=Provisions - Deeds
SUBSECTION=Custom Deeds
DESCRIPTION=Villa

ON=@Create
MORE=i_multi_villa
ATTR=attr_newbie

ON=@DCLICK
if (<src.memoryfindtype.(memory_guard)>)
	if !(<src.memoryfindtype.(memory_guard).link.type> == t_ship)
		src.sysmessage Ikinci bir ev kurabilmek icin diger evinizi yikmalisiniz.
		return 1
	endif
endif

Buda redeed butonunun...

On=1
if ((strmatch('<src.uid.<tag.vendor1>.id>','c_pv')) || (strmatch('<src.uid.<tag.vendor2>.id>','c_pv')) || (strmatch('<src.uid.<tag.vendor3>.id>','c_pv')))
	src.sysmessage Evi redeed etmek icin once vendorlari kaldirmalisiniz.
elseif (<baseid> == 0)
	src.sysmessage Bir hata olustu.
else
	hredeed
	link.more2 02
	remove
endif

Yardımcı olursanız gerçekten ck mutlu olurum... :)

Daha sonra eklenen mesaj 11 saat 14 dakika

Pff.. Cevap vericek yok mu?

Bu konu Shalafi tarafından düzenlendi(2005-08-13 23:29, 18 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.