On=1 ne iş allam ne alaka buttonmu varki On=1 koyuyosun sen oraya. Bak housing.scp nin içine gir. orada [function redeeder] diye arat gerekli olan herşeyi onlara bakarak anlarsın.
Arkadaslar cok gusel cok hos seyler ama ben yeni bir uye olarak o mou'yu verdigin linkten indiremioyrum [insidede inmio ama siteden indirdim ] mou'yu internetttede arattım ama bulamadım acaba Us'deki yetkililer varsa burayada ekleyebilirlermi ? Downloads kısmına eklerseniz cok teskkur ederim :D

[şimdi kac aylık baslıga topic atmıs demeyin ben yeni okuorum bunları ::D]
Ya beyler kızcaksınız şimdi ama sormam lsm Bu FFFFFF olanlri scpye dokemiorz bide Mou da hangi id nin hangi multiye ait olduunu nsl anliyorz
Bu konuda şöyle bir sorum var.
inside uo da açınca gördüğümüz evler varya multi kısmında.
ben evi yapıp oraya koyabiliyorum.
ama bir sorun var. mou programında yaptığım evi bulup sağ tıklayıp
create script for this mul
u tıkladığımda hata veriyor.
hani benim yaptığımda verse sorun var diyicem benimkisinde ama tüm dolu id lerde aynı hatayı veriyor. diğer evlerde de yani.
programa okuttuğum mul dosyaları ultima nın kendi içindeki mul lar.
sizce sorun neydedir script neden oluşturmuyordur?
yardımcı olursanız sevinirim..
Hoş kalın..
Vallla Nest Hot Ryder Güsel Evler YapmıssınHele Bahçelilere Bayıldım Doğrusu Tebrikler :alkis
Arkadaşlar ben yeni sayılırım inside uo kurdum programıda calıştırdım anlatırldığı gibi ama bi türlü multi bölümündeki enleri tasarlayamıyorum değiştiremiyorum yani evlerde değişiklik yapamıyorum programı kısacası kulanamıyorum amaca bu program kulanımı hakkında bilgi nerden alabilirim yardımcı olabilirseniz size minnetar kalırım _(acamiyim ama istekliyim)
Silindi
Members
0
YA benim yazdığım topicler görünmüyor yazdığım yere bi sorun war

dün bi forum yazdım

korumalar aktif oldu 6000000 sn sonra deneyin dedi o gündür böle sizdede aynı sorun warmı???
tamam tamam hallettim region.type ları region.uid yaptım oldu

Bu konu Rexos tarafından düzenlendi(2008-03-27 21:30, 16 yıl önce)
muo yu nerden ıldırebılırım bılenler wrmı lınk wrebılırmı ?
güseeeeeeeellllllllll
İste Böyle Calismalar Sayesinde TürkUo'nu Gelismesi İcin Yararli Olacagina İnaniyorum Ve Calismalarinizin Devamini Diliyorum...

Not Baremi : Ayrica Paylasim İcinde Tesekkurler.. :yes
Arkadaslar Mao'nun link kırık yenisini lütfen eklermisiniz. Çalışma çok hosuma gitti. Tebrikler ayrıca..
paylaşım ıcın saol kardeş bi map yaptım acılınca serverı gorceksınız ;)
mou'da " create script for this multi " seçeneğine tıkladığımda " datei nicht gefunden " hatası alıyorum ( ne demekse Almanca işte) , hiç bir multi yi program aracılığıyla script hâlinde dökemiyorum . Neden kaynaklanıyor olabilir acaba ? Ya da ne yapmam gerekiyor ?

Bu konu hain_kostok tarafından düzenlendi(2009-09-03 01:19, 14 yıl önce)
ya şu mou nun adam akıllı bi linki yok mu indirebiliceğim acaba kaç zamandır laızım oldu heryerde linkelri ölmüş :D zaten 2005 te açılmış başlk :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.