Merhabalar ,
Evaluate pvp olarak benim için son projem olarak bizimle beraber uzun yıllar çalışıcak egosunu tatmin etmeye calısmayan kişilere ihtiyacımız var.

Sunucumuz hakkında gerekli bilgiler www.evaluate.gen.tr web adresimizde yer almaktadır.

Bizlerle bu yolda beraber olabileğimizi düşünen kişiler aşşağıdaki başvuru formunu doldurarak bana pm atmaları yeterli olucaktır.

Ad Soyad:
Gsm numaranız:
Doğum Tarihiniz:
E-mail adresi (Msn) :
Neden Evaluate :
Daha önce görev aldığınız sunucular :
Online olabileceğiniz saat dilimleri :
Neden sizi seçmeliyiz :

formu doldurarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2011-09-06 17:56, 12 yıl önce)
Banned
-3
Aradığını bulman dileğiyle Nelph.
ShR : Aradığını bulman dileğiyle Nelph.
Projenizde başarılar dilerim. Umarım aradığınız birini bulaiblirsiniz .
MagLor* : Projenizde başarılar dilerim. Umarım aradığınız birini bulaiblirsiniz .
Hayırlı arayışlar :D
Güncel
Diledigini Umarım Bulursun Nelph
Kendı Oyuncuların Arasında Secme Tavsıye ederım..
@savage_uo genelde o şekilde yapmaktayız
Projenizde başarılar dilerim. Aradığınız nitelikte birini bulmanız dileğiyle. :)
Kaç para veriyorsunuz?
Banned
-3
12312 eva staff konusu oldu ayda 1 staff alıyorsunuz.hatta almıyorsunuz sadece bunlar = REKLAM KOKAN HARAKETLET BUNLAR MAYK. :)
Alınan playerlar varda shr ne hikmetse konuyu hep sen upluyorsun hemde bir gelip utanmadan staff basvurusu yapıyorsun bizim sunucuya vay halinize ne alıp veremediginiz var bizle?

Reklam kokan diyorsunda her platformda yaptıgınız her etkinligin reklamını yapan benim dimi.
Banned
-3
Uo yu bıraktım bu sefer kusura bakma.K o oynuyorum hadi canım kendi hayallerin ve gucleırne dewam et

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.