Arkadaşlar sunucumuza yetkili alımları mevcuttur. Sunucu Rp Shard tabanlı ve tanınan 2000 yılında kurulmus bır serverdır.

yetkili alım için gereken plevel özelliği = 2 ve 3
Gereken bilgileri almak için özel mesajla itibata geçiniz. İyi Oyunlar
2000 yılından beri açıkmı server :con hmm

Aradığını bulman dileğiyle ...
9 yıllık geçmiş vay be:huh kaç sunucu varki öyle zaten?
Sunucuya gelip kasabilir veya counselor , seer başvurusu yapabilirsiniz.
........ ise 2000 yılında değildi. Ama oynadıgım guzel bir sunucuydu. Basarılar..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-05-14 05:33, 14 yıl önce)
Sunucunuza meraklı bir şekilde girdim, ve gördüm ki her yer "komutan orgeneral k-9'lar vs. ile dolu" bunların amacını çözemedim ama yapmanız gereken çok şey olduğunu anladım.

O sunucu o şekilde 9 değil 99 sene açık kalsın yine bir yere gelemez. RP sunucuda bazı şeylere özen gösterilmelidir, en baştada yazı tiplerine..
:utangac1

Örnek : Britain bankada bulunan marble bench (oturaklar) tek tıklıyorum ".......... kraL" bu ne hocam RP den çok herşeye benziyor benim görüş açımca..

* Yinede aradığınızı bulmanız dilegiyle, başarılar..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-05-09 00:58, 14 yıl önce)
........ zamanın en iyi serverlarından biriydi yüzlerce online insan bir arada bulunurdu son zamanlarda server el değiştirince baya bir saçmalık olmuştu.

Şu an eski isminin hatrına iyi bir kadroyla güzel bir başlangıç yapabilir.

Bol şanslar dilerim.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-05-09 00:59, 14 yıl önce)
@zeus
Arkadaşım bunları yapan bende diğilim bizim üstümüzde emeği olan ve serverın asıl sahibi olan Joque beydir ve onların amaçları zaten o değil serverda 2.dünya savaşları diye bir durum vardır ve İlk bizde olan birşeydir. Onlarında o savaşda öyle bir yeri varki yani k9 falan görünüşte hikaye haftada bir girip o savaşlara katılsanız ki Pk-Mavi savaşıdır ( şöyle birşey bomboş dünyaya bir gateden gidiyosun moonglowdamı girdin o gateye moonglowa bi gidiyosunki bomboş yani resmen 2.dünya :) )
Forumu biraz kurcaladım serverin sonu yakın gibi.

Bu konu Marlock tarafından düzenlendi(2009-05-09 02:30, 14 yıl önce)
Vallah ne diyebilirim, eski *****'sin yerini şimdikiler alamaz.2001 senesinde başlamıştım ve hayatı orda öğrenmiştim ...
canlanması lazım biraz serverin :F
Sphere version = 55 R XXX uo nun su an sanirim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.