Merhaba Arkadaşlar

Pvp Serverina Yetkili AlıncaKtır Yeni Kadro Oluşturulmaktadır. Alıncak Pozisyonlar Aşadadır.

World Builder : 2 adet

Admin : 1 Adet

Pvp Quest Sorumlusu : 1 adet

Page Sorumlusu : 2 adet

Basvurular için msn adresinizi bana pm atın eklerim sizi.
Neye göre değerlendirme yaparak alıcaksınız, Direk almıyorsunuzdur heralde ?
Sorup soruşturmak lazım, yinede size kolay gelsin..
:asik2
Bence staff alımlarıda belli kurallar çerçevesinde yapılmalı bu nedir herkez alcam diyor bi adres vs bırakmıyor :) neyse kolay gelsin umarım istediğinizi bulursunuz.
tuım bilgiler msn uzerınden soruluyor 1 haftalık test donemi var kafamıza göre almıyoruz merak etmeyin.
Ben PM attım bekLiyorum
Bu Pvp Serverinin Sitesi Veya Adı Yok Mu?
Silindi
Members
0
hala gecerlimi pm attım ama
pm atanlar msn e eklenmiştir hala geçerlidir alımlarımız pm ile msn adresinizi yazın ekleriz sunucu ismi vs için pm atmayın sadece alınan arkadaşlar sunucuyu öğrenecektir. Şu An server açıktır test aşamasındadır .
sanki altin dagitio adam hala geçerlidir geçerli olmasa ne olcak ki :)
ByDarK : sanki altin dagitio adam hala geçerlidir geçerli olmasa ne olcak ki :)

hala geçerlidir derken halen alımlara devam ediyoruz demek istiyor yani geçerli olmasa böyle bir alım olmuyacağına göre " geçerli olmasa ne olcak ki :) " gibi bir soruyu sormanın mantığı yok.

aradığınızı bulmanız dileği ile.
Page Master ve Admin Alımlari Yapilmistir World Builder Alımlarımız Devam Etmektedir. Ozellikle Static Yapmaktan Anlayan Arkadaşlar Tercihimizdir.

Not: Client imiz değişecektir güzel tasarım ve client yapabilecekler pm atsin lutfen.
sorması ayıp sen ne iş yapıyorsun admin aldın world builder aldın page master aldın web master arıyosun?
DökümanLarı okuyarak 1 haftada hepsini yaparsın Static , o bu şu Bence 2 page master 1 scripter bide sen olursan çok iyi olur .
Novice
-0.500001
Playerden Fazla Staff Topluo Adam

Sorması Ayıp Sn Neyine Guvenipte 2 Page Master Yok Su Yok Bu Arıon Sana Page Atan Olcak mı Sanıon Olanları Soliim Simdiden Sasırma

asdafas: _Page Master Bana Ownerini Cagır
Page Master: _Emredersiniz
Owner: _Sorun Nedir?
asdafas: _Owner Bana Plevel 7 Ver Bu Serverı Costuriim
Owner: _Peki

2gun Sonra Actiondayken Aniden Yatan Bir Player
Player: _Noldu Lan Ole,Ne Bicim Vurdu O Silah
Kesen Kisi: _Olm Owner Tanıdıgım Var Olsun Okadar
Player: _Owner Tanıdıgını ..

Edit: -1 Ver Pls Lutfeen
@Nowanka Peki Siz Neyinize Güvenerek Bu Konu Başlığına Post Atıyorsunuz? , Adam Orada Belirtmiş Değilmi İlgilenen Pm atsın diye Niye Yorum yazıyorsunki seni ilgilendirmezki adam server açıyorsa? isterse 10 tane page master alır biraz bunamışsın galiba yaşın 115 olduğuna göre -100 dersek tam değeri buluruz ama gerek yok önemide yok İnsanlar birşeyler yapmaya çalışıyor bukadar kolay değil insanları karalamak kolay gelsin bundan sonra ilgilenen Heroes'e Mesaj atsın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.