şu tanıtımın 3-4 katı daha mantıklı ve daha kaliteli tanıtımlar gördük..

adamlara denmeyen kalmadı ama birilerinin kankası felan olunca oo yaparsın abi arkadayız muhabbeti oluyo nedense..

benim için herkese neyse odur; henüz ortaya çıkartılmış bişiyler olmadan akşam yatağınızda yatarken aklınıza gelen fantastik fikirleri gelip buraya yazmak komik oluyor. önce bişiyler yapın ortaya bişiyler çıksın sonra zaten illaki kankalarınız arkadaşlarınız vardır size geliştirme ve maddi konularda destek çıkarlar..

bu benim yorumum.. eğer birisi gelip projesini ve aklındakileri buraya yazıosa bende doğal olarak yorum yaparım.. Önce bişiyler olsun sonra oturup üstünde konuşalım.. ki zaten ortada uo için herhangi bi açılım getiricek bi fikirde göremedim..
Başarılar dilerim
Arkadaşlar yorumlarınızı belirtirken lütfen eleştirmelerinize dikkat ediniz.
Hiç kimseyi aşşağılayıcı bir nitelikte eleştiremezsiniz.
Özellikle @Sonya Royal Konuşma tarzına dikkat etmelisin. Aksi takdirde uyarı alıcaksın.

@Ba'aL bir zamanlar senin serverinde oynamıştım hatta arkadaslarla beraber gayet güzel başarılı bir serverdi.
Bu projeninde iyi yerlere ulaşabiliceğini seziyorum.
Başarılarının devamını diliyorum.
Nixdorf : şu tanıtımın 3-4 katı daha mantıklı ve daha kaliteli tanıtımlar gördük..

adamlara denmeyen kalmadı ama birilerinin kankası felan olunca oo yaparsın abi arkadayız muhabbeti oluyo nedense..

benim için herkese neyse odur; henüz ortaya çıkartılmış bişiyler olmadan akşam yatağınızda yatarken aklınıza gelen fantastik fikirleri gelip buraya yazmak komik oluyor. önce bişiyler yapın ortaya bişiyler çıksın sonra zaten illaki kankalarınız arkadaşlarınız vardır size geliştirme ve maddi konularda destek çıkarlar..

bu benim yorumum.. eğer birisi gelip projesini ve aklındakileri buraya yazıosa bende doğal olarak yorum yaparım.. Önce bişiyler olsun sonra oturup üstünde konuşalım.. ki zaten ortada uo için herhangi bi açılım getiricek bi fikirde göremedim..

Viox Denen Bi Server'n Reklamını 3-5 Ay Önceden Yaptı 3-5 Ay Sonra Server TR bir İlk Olarak Açıldı Yalan sa YALAN De Hayalleri Paylaşmak Güzeldir Paylaşıalcak ADAM Olduktan sonra !
zaten yapılanda sana hayal gelenleri yapmak
İnsallah maddi destek bulupta saglam bir server acabilirsin..
emin ol 3-5 ay sonra bu dediklerini yaparsa o zaman farklı yorum yaparım helal olsun derim.. benim kişiler ile bi problemim yok kişiler üzerine yorum yapmıyorum.. ama şu an benim için hayalden başka bişiy değil, herkesin hayallerine nasıl yorum yaptıysam bunada öyle yapıyorum hatta daha az yorum yapıyorum..

mesela 400 farklı npc olayına girmiyorum
1000 lerce farklı silah olayına girmiyorum
bunlar olduktan sonra 1mb olucak olan verdata olayına zaten hiç giresim yok..

öyle yani.
Valla Ba'al cok iyi tanirim, cok sevdigim bir arkadasimdir, sagolsun hicbir zaman yardimini ve bende ona olan yardimimi eksik etmedim...

Insallah cok istedigi, buyuk hayali olan serveri acicak ... Cunku kendisi bilirsiniz ki her zaman sorunlar yasadi ve bir turlu ayakta serverini tutamadi ama genede surekli ac/kapa yapsada player cekmesini cok iyi bildi ...

Umarim istedigin olur kardesim, bende elimden geleni yapmaya calisirim bir sekilde, MSN bekleriz :)
:alkis açacağın sunucu tutarsa ilk ben anırmaya başlarım ırk felan yok arkadaşım yalan sen boşuna zamanını uoya verme git kız arkadaşlarınla eğlen derim.

Herkes scripterim diyor ya zor iş be
Nixdorf : emin ol 3-5 ay sonra bu dediklerini yaparsa o zaman farklı yorum yaparım helal olsun derim.. benim kişiler ile bi problemim yok kişiler üzerine yorum yapmıyorum.. ama şu an benim için hayalden başka bişiy değil, herkesin hayallerine nasıl yorum yaptıysam bunada öyle yapıyorum hatta daha az yorum yapıyorum..

mesela 400 farklı npc olayına girmiyorum
1000 lerce farklı silah olayına girmiyorum
bunlar olduktan sonra 1mb olucak olan verdata olayına zaten hiç giresim yok..

öyle yani.

sende bnm gibi görmüş olsan verdatayı sende inanırdın :)

ba'al yapacam diyosa yapar :D ben ona bi i_katana scpsi yazrım öylede açarız serveri :P
Silindi
Novice
0.4
Nixdorf : şu tanıtımın 3-4 katı daha mantıklı ve daha kaliteli tanıtımlar gördük..

Tamamen katılıyorum başka birisi böyle yapınca direk "reklam" yok "burdan staff aranmaz" "noolur beni al" gibi yorumlar yapılıyor.Anlamıyorum ne farkı var o kişilerin Ba'al dan.
Zamanı Gelince Anlarsın :)
Bengal : Tamamen katılıyorum başka birisi böyle yapınca direk "reklam" yok "burdan staff aranmaz" "noolur beni al" gibi yorumlar yapılıyor.Anlamıyorum ne farkı var o kişilerin Ba'al dan.
keşke herkez fikrini bu şekilde dile getirse belki onlarada böyle yazarlar.

not: başlığı açanla uzaktan yakından alakam yoktur.
legend o gördüğün verdatanın hokus pokus türü bişiy olmadığından eminmisin?

çünkü bahsettiğin şey şu bilgisayar dediğimiz cihazın dinamiklerine aykırı bişi.

erke dönergeci gibi bişey olmasın o :)

içine 400 farklı npc koyuosun ( 400 tane npc piyasada bulamazsın kendin yaratıp milyon tane animasyonunuda çizmen gerekio ki bunun için en az 5-6 kişilik profesyonel grafiker kadrosu gerekio )

binlerce farklı silah ?!? ( aynı şekilde )

sonra bunların hepsini verdatanın içine koyuyosun.. koyuyosun ama o verdata nasıl bişiyse artık uzaydan teknolojiyle mi sıkıştırılıosa bilmiorum.. bi şekilde 1 mb oluyo.

yıllardır bilgisayar kullanıyorum ve ben bu söylenene haa ba'al yaparmış yaw! diyerek inanıcaksam hiç uğraşmiyim gidip tornacıda filan çalışmaya başliyim.
Ins dilediğiniz gibi olur fakat istediğiniz seviyeye gelmek için heleki böyle Class ların olduğu bir shardda işinde uzman olmasada iyi 3 4 kişi ile beraber çalışmanız gerekir. Tekrardan başarılar dilerim.

Bu konu [Kernel] tarafından düzenlendi(2007-09-17 02:30, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.