Font editing yapıyorum açıcağım serverin için :) Guildler için logolar yapıyordum fakat sonra aklıma geldi bide U-s için resim yapıyım :)

Hatta biraz sonra kombinasyonlara başlıycam : ve ) tek başına bişey ifade etmiyecek ama :) yaptıgımızda smiley çıkıcak ultima online içinde

ama bu connectörün boyutunu biraz yükselticek. neyse buyrun resme bakın hoşunuza giderse söyleyin :)
Bildiğiniz gibi O yazılan yazıların hepsi aslında bmp formatında bir resim yeni bir resim ekliyemiyoruz ama olupta kullanılmayan birşeyi değiştirebiliriz :) bi zararı olmaz " { " için Türk bayrağı ekledim.
Beyaz üzerine kırmızı değilde Kırmızı üzerine beyaz denesen daha hoş olabilir. Ama kimse bu ayrıntılara uğraşmadığı için göze hoş geliyor.
MagLor ne bu kabiliyet ya :P heryerde sen varsın :)
aslında o şeffaftı :) fakat uo desteklemiyormuş
Emeğe Saygı :yes Gerçekten Süper. Ellerine Sağlık :)
Fantasia : MagLor ne bu kabiliyet ya :P heryerde sen varsın :)

Ben değil Doğalgaz :) Yiğidi öldür hakkını yeme...

@dogalgaz
Canın sağolsun. Bunada şükür. Ama güzel gerçekten...
bak kardeş şeffaf yaparken benim bildiğim arkaplan siyah yapılır ama yinede ben karışmayayım bu iş benim işim diil :)
xwerswoodx : bak kardeş şeffaf yaparken benim bildiğim arkaplan siyah yapılır ama yinede ben karışmayayım bu iş benim işim diil :)
dediğin gibi arka plan siyah olduğu zaman şeffaf oluyor clientlerin desteklediği renkler bu.Bende sunucuma yapıp kullanmıştım gayet güzel olmuştu ama ben gülücük hareketlerini smileye çevirmiştim.
Helal kardeş iyi fikir hayata geçerse devrim açar :)
zaten her yerde anlatılıyor font editleme ilk defa mı duydunuz :)
Lexis : zaten her yerde anlatılıyor font editleme ilk defa mı duydunuz :)

[purBir Çok Serverlarda Bi Ara Smileler Wardı Msn smileleri artık yapan yok :) Tabikide Biliyoruz :D
ellerine sağlık güzel bir çalışma
dogalgaz : Font editing yapıyorum açıcağım serverin için :) Guildler için logolar yapıyordum fakat sonra aklıma geldi bide U-s için resim yapıyım :)

Hatta biraz sonra kombinasyonlara başlıycam : ve ) tek başına bişey ifade etmiyecek ama :) yaptıgımızda smiley çıkıcak ultima online içinde

ama bu connectörün boyutunu biraz yükselticek. neyse buyrun resme bakın hoşunuza giderse söyleyin :)
Bildiğiniz gibi O yazılan yazıların hepsi aslında bmp formatında bir resim yeni bir resim ekliyemiyoruz ama olupta kullanılmayan birşeyi değiştirebiliriz :) bi zararı olmaz " { " için Türk bayrağı ekledim.

Bu sistem zaten bizim sunucumuzda mevcut ama biz onu resimli rank sistemi olarak ayarladık...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.