arkadşalar şimdite kadar hep remote host kullandım ve hiç ftp host ile server açmadım bu nasıl olcak bi yardımcı olabilecek wrmı
ftp uo host actiginda server kapandiginda sen acmiyorsun ftp uo host aldigin yer aciyor scripter degistirdiginde r R atamiyorsun :) demek istedigim ftp uo cok kotu onu alacana Vps AL
nsaı script değiştiğinde r-r atamıyosun .serv.resync bosunamı var :lol :Ç
ftp hosta boşuna para verme.İki saat içinde cinnet geçirebilirsin.Bir çok dez avantajı var.Nedense hiç avantajını duymadım.

DezAvantajları
1- Server açmak kapatmak işkence
2- Konsola komut gönderemiyorsun
3- Konsolu göremiyorsun (Critikal hatalar,bir scripteki hatalarını konsoldan görmeden nasıl anlıyabilirsin?, Biri edit yapıyorsa loglara gömülmen lazım, mevcut sphere açma programları ftp'de çalışmıyor)
4- Lag kaçınılmaz
5- Kendine özel mul dosyalarını kullanamazsın
6- Dezavantajları saymaktan sa avantajlarını saymak daha mantıklı!

Avantajları
1-Diğer hostlara oranla daha hesaplıdır.
Silindi
Banned
-6
Ftp host kullanılmaz.(Uo için)
FTP hostlar çok ucuz eger dandık server ıstersen buyur aç ama bence 1 ayda sıkılırsın bence parayı bosuna yatırma FTP hosta
Aslında ftp host diye birşey yokki :). Size bunu satıcak adam kendine bir makina ( vps veya dedicated) kiralıyor. Sizin gibi 2-3 kişiyide buldumu 100 ytlye kiraladığı makinadan 100 ytl kar yapmış oluyor =)
Silindi
Novice
3.5
Senin yapmaya calıştığın gibi xD
Ftp Uo Host 25 Ytl & Vps 35 Ytl / 80 Ytl Datacenter - sizce ?

A) FTP UO HOST
B) VPS
C) Datacenter

B & C
Datacenter değilde Dedicated olmasın o :)
Anlamadim ? Datacenter & Dedicated % kiralik sunucu ne ararsan diyorlar
onu sana sorcak deilim
Brotherr insanları terslemeden önce bi anlamayı dene saçmalamıssında ondan düzeltmiş..

Datacenter senin aldıgın sunucuların hepsinin barındırıldıgı bir sürü makinanın oldugu mekandır.. He sen 80 ytl'ye datacenter satıyorsan Nixcon'u al bizede 2 sunucu atarsın :)
Silindi
Journeyman
0
Lol Datacenter ha :D Dedicated olacak o.

Kesinlikle Remote bağlantısı + Dedicated.
:) Xlore terslemek istemedim - ole anlamissa ozur dilerim - datacenter & dedicated benim icin fark yok tabiki bazilari icin dedicated o :) neyse - kusura bakma xlore
Silindi
Inactive
0
Dedicated bildiğim kadarıyla bir bilşgisayar üzerindeki tek kullanıcıdır.Yani başka kimse tarafından kullanılamaz vps gibi değildir.
Datacenter bildiğim kadarıyla herhangi host firmasının bilgisayarlarının bulunduğu yere denir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.