Oncelıkle merhaba arkadaşlar bir pvp serverı acmayı dusunuyorum pack script dahıl edit basılmıcak sıstemler kendıme dahil yardımcı olucak arkadaşlar varmı suana kadar hep player bılgım oldu stafflık server kurmak ıstıyorum bir serverın reklamlarla fln tutması ne kadar butcemı alır yardımcı olursanız sevınırım saygılar.
aylık ortalama 300 tl reklam firewall ve orta dereceli bi host ve bir ton kafa ütüleyen kendini eleştirmen sanan ultimanun u sundan anlamayan adamla uğraşmak :) bence playerlik en iyisi uo dan sıkılmaya basladıgın an server ac iyice sogur bırakırsın zaten uo yu :=)
aylık 150 tl saglam bir script fln bulsam sizce tutturabılırmıyım?
Novice
-0.500001
Blankax : aylık 150 tl saglam bir script fln bulsam sizce tutturabılırmıyım?
Kardes player olarak kal bencede cebınden para verıyon bırde elaleme hızmet edıyorsun + verdigin emegi de cogu zaman geri alamıyorsun yapma bunu kendıne bence genede sen bılırsın
Yanlış anlamada şu dönemde acılacak hiç bir pvp sunucusu hiç bir power play sunucusu tutmaz.
Git o parayla karı kızla takıl.
Arkadaşlar deniyelım bakalım nolucak gıden para olsun oyunculara hızmet verebılırsem ne mutlu bana pıyasada artık oyuncular uo zevk alıcak cok az sw kaldı bunun nedenıyle sw can katmak ıstıyorum bana yardımcı olucak arkadaşlar pm atabılırmı konusalım.
serverı player tutturabılırsem zaten staff kadrosu benım ıcın sorun degıl en kral staflarla ıs yapabılırım onemlı olan belırlı bır kıtleye hızmet saglamak.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.