Abi birisi dalga geçiyor ya hadi hayırlısı.
ultimanın dustugu yaş seviyeside ortaya cıktıya ne diyim artık ama iş işden gectikden sora anlarlar keşke oynamasaydım diyerekden getirisi az olan bir işle ugrasıyor arkadaş ancak vakit olduruyor o yaşlarda yapacagi ders calısmak bence neyse insan kendini daha iyi bilir tabiki
Ben istekliyim bi kaç kisi yardim etse bnilmedik lerimi tanıstım bi kaç kiseye Bana Su cevabı verdi ] S ] i ] E ]

nerdesin buna slothere heeeeeeeAzureexe sanada cevabım var merak etme ben 13 yasında ola bilrim ve burda olmaktan mem nunum
Bence işe herkese abi çekmemekten başlayabilirsin.. 13 yaşında olman kendilerine Nick edinmiş kişilere Neran abi , Neron abi , Ragnar abi demeni gerektirmez.. İlla saygılı olucam diyorsan kendi isimleriyle David yada Burak abi olarak hitap edebilirsin.. Scripter olmadan önce karakter oturtturmak önemli..

Ayrıcada Bengal ( Eren ) ve Lancelot ( Aytaç ) tanıdıgım kaliteli scripterlardandır.. Eminimki takıldıgın yerlerde yardım ediceklerdir.. Kolay gelsin..
Master
59.2997
Azurexe : ultimanın dustugu yaş seviyeside ortaya cıktıya ne diyim artık ama iş işden gectikden sora anlarlar keşke oynamasaydım diyerekden getirisi az olan bir işle ugrasıyor arkadaş ancak vakit olduruyor o yaşlarda yapacagi ders calısmak bence neyse insan kendini daha iyi bilir tabiki

Bir söz vardır bilirmisiniz ?

"Akıl yaşta değil baştadır"
Slothere Çok saolasın Arakdasa İyi bir cvp yapıstırdın hakketi bunu
Master
59.2997
Ayriyetten Azurexe'de bir konuda haklı yeni başlıcaksan hiç başlama derslerini aksatırsın. Script yazıcağın sürede ders çalışsan daha iyi olur bence. Ama sonuçta kendi seçimin.
Ben ikisinide yaparım benim Pc Saatlerim bellli ders saatlerim belli
Silindi
Neophyte
-5
Ö kadar basit olmuyor malesef.İnan bana olmuyor.
kisi gore o bence
Sana söyliyeyim hiç bulaşma , şu yaşlarda çalış adam ol okulun bitsin tatil olsun hobi olarak yap scripting sana para kazandırmaz.Okuyup bilgisayar bölümünü seçersin program dilinin kralını öğrenirsin sana tavsiyem bu yaşlarda okuluna önem ver...
oks Tsk ederim ozamn scriptleik suandan itibaren bitmis yaza işşalah
ByDarK : oks Tsk ederim ozamn scriptleik suandan itibaren bitmis yaza işşalah
Senin için en iyisi derslerin önemli şuanda.Sınıfta kalırsın felan Allah korusun hiç iyi olmaz.
o yaşlarda ben calısıp simit sattıgımı bilirim ayrıca sLothere dogru demıssın ama bu adamında yardım istedikleri ondan farkı yok beni gulduren asıl seyde bu tabi tam olarak hepsini bilmiyorum 18 yasında olan tek tukdur eyw genede
Nerdeeeeen nereye. Bence böle polemiklere hiç gerenk yok. Hayır anlamadıgım 13 yaşında bi adamın :D ne işi olur scp ile :D dert mi arasın başına. Manyakmısın :) biz uğraştıkta noldu. 1 s2m olmadı. Ha ögrendikmi bişeyler ögrendik. Gene ne oldu bi s2m olmadı :) yani UO işi boş iş ama zevki büyük. He internet kafen warsa etraftada çoluk cocuk çoksa oynayan dayarsın UO yu ama böle bişey yoksa boş geç bunları.

13 yaşında kaçıncı sınıf olunuyo orta 1 mi. Hocam benden sana tavsiye çık sokaga kızlarla arkadaşlarınla takıl. O yaşta eve kapanır uo manyağı olursan ilerde çok büyük sorunlar yaşarsın.

Takıl hayatını yaşa. Boş geç UO yu filan.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.