Arkadaşlar elimizde bir server var onu bu seçeneklerden hangisini yapalım sizce hangisi iyi olur :)
pvp ırksız o.O
RP orta dünya mapli ırklı.. Böle bi server bulsam ultimayı bile yüklerim ekmek çarpsın D:
Bu Arada
Irklarım
ELf
Dwarf
Human
Orc
Dark Elf
Hobbit
Var

Bu konu Quinton tarafından düzenlendi(2008-12-11 14:13, 15 yıl önce)
İyi hoşta Paladini anlayamadım. Orta dünyada tapınak şovalyesi ne alaka ? Orta dünyaya Hz. İsa mı indi yoksa ? :P Hem Paladin olsada ırk değil bir sınıftır sanırım bi yanlışlık var orda gözünüzden kaçmış olabilir mi ?? Haradrim'i koymamışsınız mesela..
Yanlış Yazmışım
bence sen hiç girme bu olaya ırk ve fantastik dünya ile ilgil bilgilerin yetersiz oyuncularına kaliteli hizmet verebileceğine inanmıyorum
Fearsome Yanlış Yazmışım Diye Bilgim Yetersizmiş Peh Ayrıca İyi Bir Hizmet Vericeğime İnanıyorum
Ben fikrimi söyledim yanlış anlama yanılabilirimde sonuçta denemeden anlaşılmaz böyle şeyler ama benim içimden geçen o kardeş :)
Fikrine Saygı Duyarımda ama tahrik ediyorsun fikrin ile
Tahrik olmicaksın canım çünki sen sunucu açıp bir sürü kişi ile haklı/haksız olduğun durumlarda diyalog kurucaksın o yüzdende tahriklere kapılıp karar alırsan baştan davayı kaybedersin :) ben sataşmak için söylemedim içimden geçti paylaştım..
@Quinton
Serverınızla ilgili başka sistemleriniz varsa anlatırmısın merak ettim. Orta dünya mapli server oynamayalı bayağ oldu ilgimi çekti doğrusu (: Mesela hikaye olarak kendinizmi yazıcaksınız yoksa klişe olmuş hikayemi kullanıcaksınız veya ırklara özel binek, silah, eşyalar yapmayı düşünüyormusunuz ? Yada pk olacak ırklarla mavi olacak ırkların arasındaki dengeyi nasıl kurmayı düşünüyorsunuz ?
FearSome
Playerlerimla nasil davranacağımı iyi bilirim her zaman girdiğim ve kurduğum serverlerde en sevilen gm ve playerlerdan olmuşumdur
Incanus
Server Sistemleri
Herkeze ait özellikler silahlar v.b şeyler olucak her ırkı ayırablicek yetenekler
Farklı büyüler skiller olucak ortak açıyoruz serveri çünkü arkadaş düşünüor büyüleri skilleri
Gerçekten World-Builderlik konusunda gerçekten güzel yerler var bubi tuzaklı questler var bunların içinde
Yarışmalar
Mordor Rohan Minas Trith Isenguard gibi kuşatmalar
Guildlere kasaba köy gibi yerler verilmesi
Mordora Özel Bir Binek
Ve dahası Süprizz
Güzel düşünmüşsünüz ekibinize başarılar ;)
4 kişilik dev kadro saol :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.