Böyle projelere baya bir ilgiliyim yardima ihtiyaciniz olursa yardim edebilirim..
Novice
-0.500001
Ya Bence Guzel Ama Irk Sayısı Azaltılmalı Cunku Irk Sayısı Cok Olnca Hepsine Ayrı itemler Mitemler Playerlerin Kafa Karısıor..
ya ben şunu anlamıyorum ufacık şeyden ön yargıya başvuruyorsunuz elinde o kisiye ayit bilgi fln yok. bilgisi varmı yokmu bilmiosun geliosun yargılı yorumlarda bulunuyorsun. bu tip şeyleri yapmayın kalitenizi belli etmeyin ! ve quinton sen yolunda yürümeye dvm et amacına ulaş bence orta dünya olsa çok güzel olur ırk sistemi ayrı bi hava katıcak zaten.
Saol M-axis ve Malapagos
Nowanka Ultimanın özünde zaten itemleri var herşeye karşı
ornek elfler bowlar
insanlar broadsword longsword
cüceler baltalar
hobbitler bıcaklar
gibi
ultimayı bu ırk sistemleri bitiriyor bence osideki gibi bi human bi elf yapın bence
ultimayı ırk sistemi bitirmiyor yıllardır ırksız serverlerde oynayan player yenilik istior bu ırk sistemi ve özel ırklara ait itemler player yoğunluğuna sebebiyet verir tabi sorunsuz serverlerden bahsediorum !
Novice
-0.500001
Ya Milyon Tane Irk Bnm Kafamı Karıstırıor 3-4 tane Yapın iste
Sadece Sosaria yapın. Ayrıca o Britannia , yanlış olmasın. Orjinale göre gitmek daima güzel , çünkü oyun o hikayeye göre yapıldığı için o ırkları destekleyen eşyalar animasyonlar yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.