arkadaşlar bende ibranice sistemi var fakat nedense çalıştıramadım.. ( version 56b )
[PLEVEL 1]
ibranice

[function ibranice]
if ((<src.tactics> > 30.0) || (<src.wrestling> > 30.0) || (<src.swordsmanship> > 30.0) || (<src.fencing> > 30.0) || (<src.macefighting> > 30.0) || (<src.archery> > 30.0))
src.sysmessage @50,,1 Combat Skilline Sahip Iken Bu Sistemden Yararlanamazsiniz...
events -e_ibranice
return 1
endif
if (<isevent.e_ibranice>)
sysmessage @38,,1 Ibranice: Kapali.
events -e_ibranice
return 1
endif
if ((<src.magery> > 99.9) || (<src.meditation> > 99.9) || (<src.anatomy> > 99.9) || (<src.evaluatingintel> > 99.9))
sysmessage @044,,1 Ibranice: Acik.
events +e_ibranice
else
sysmessage @50,,1 Bu Tur Buyu Sozlerini Ogrenmek Icin;
sysmessage @50,,1 100 Magery - Meditaion - Evaluatin Intel - Anatomy Skilleri Gereklidir..
events -e_ibranice
endif

[EVENts e_ibranice]

[function spell_say]
if (<src.isevent.e_ibranice>) || (<src.magery> > 98.0) || (<src.meditation> > 98.0) || (<src.anatomy> > 98.0) || (<src.evaluatingintel> > 98.0) || !(<src.tactics> > 0.1) || !(<src.fencing> > 0.1) || !(<src.macefighting> > 0.1) || !(<src.swordsmanship> > 0.1) || !(<src.archery> > 0.1) || !(<src.wrestling> > 0.1)
say @0790,8 <args>
return 1
else
sayua 0481,6,0,enu <args>
return 1
endif
Fix scriptindeki spell_Say fonksiyonun la çakışıyor olabilir.
olay şu arkadaşlar benim fix scriptimde spell_say olayı yok büyü fixleri bu şekilde yapılmış..
//*****
//Basic
//*****

if (<argn> == 12)
src.spellfreeze 2
elif (<argn> == 20)
src.spellfreeze 2
elif (<argn> == 7)
src.spellfreeze 1
elif (<argn> == 29)
src.spellfreeze 3
elif (<argn> == 11)
src.spellfreeze 2
elif (<argn> == 44)
src.spellfreeze 3
elif (<argn> == 4)
src.spellfreeze 2
elif (<argn> == 22)
src.spellfreeze 1
else
src.spellfreeze (<dargn3> / 6)
endif

bu düzende de spell_say nasıl olur nasıl eklenir bilmiyorum. basice pm attım ama henüz cevap alamadım varmı yardımcı olabilecek?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.