Arkadaşlar kar yağışları pcimin özelliği kötü oldugu için çok kastırıyor bunu nasıl kaldırabilirim ne yapmak gerek havanın hep güzel olması için ?
:D Arkadaş sen counter-strike'cı olduğun için seninle dalga geçmeyeceğim. Kendimde olduğumdan emin olabilirsin. Koptum yaaaaaaaaaaaaa helal olsun sana :D:D:D:D:D:D:):):):)
Kardeş havayı nasıl düzeltebilirim diye sormuşsun ayrıca 7 yıl uo oynadım cs ci olmadıgıma emin olabilirsin xD
ahka1234 : xD KEndindemisin 2 Elham oku Belki Düzelir Kardeşim Allah Akıl Fikir Versin...
İyide uo havası bu gerçek hava sanki ne var bunda akıl fikir vercek
Kodunu bilmiyorum fakat Axis ile kapatabilirsin.
Valla Sanırım Hiç Yağmaması İcin Spherenin .ini dosyasından bir bölümü 0 yapman gerekiyordu tedbunny haklı axisle kapatıver xD..
Axisin verdiği komut .serv.allclients sector.dry benim süresiz bir şekilde kapatılmasına ihtiyacım var. Serverı açıp kapatıcam yine eskisi gibi olacak sphere.ini de eğer varsa bi ayarı yardımcı olursanız sevinicem
Varda Adını Unuttum Kardeşim Bi Bölümü 0'lıycaksın off şimdi aklıma gelmedi..
Yanlış hatırlamıyorsam sphere.ini dosyasının içinde bulunan "NOWEATHER=0" kısmını "NOWEATHER=1" yapmalısınız.
Hatırladığım kadarıyla 1 olunca kapalı oluyordu tam hatırlamıyorum yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakmayın bayadır UO ile ilgilenmiyorum.
:utangac1
ahka1234 : xD Ya Dalga Geciom Anlamion mu xD

Nesin sen moron falan mı ?
Şu tarz topiclere yardımcı olucak kişiler yazsın kişiliksiz lamerler değil.
Marlock :
ahka1234 : xD Ya Dalga Geciom Anlamion mu xD

Nesin sen moron falan mı ?
Şu tarz topiclere yardımcı olucak kişiler yazsın kişiliksiz lamerler değil.

Benm Yazdığım Yorum Hakkında Konuşcak Kadar Akıllı Değilsin Benle Adam Gibi Konuş BEBE
Zeus : Yanlış hatırlamıyorsam sphere.ini dosyasının içinde bulunan "NOWEATHER=0" kısmını "NOWEATHER=1" yapmalısınız.
Hatırladığım kadarıyla 1 olunca kapalı oluyordu tam hatırlamıyorum yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakmayın bayadır UO ile ilgilenmiyorum.

Teşekkürler Zeus denedim umarım olmuştur.

Arkadaşlar konuyu saptırmayın lütfen tartışmalarınızı özel mesaj yoluyla yapınız benim yardıma ihtiyacım var kavgaya değil !
cHaKKo :
Zeus : Yanlış hatırlamıyorsam sphere.ini dosyasının içinde bulunan "NOWEATHER=0" kısmını "NOWEATHER=1" yapmalısınız.

Teşekkürler Zeus denedim umarım olmuştur.

Arkadaşlar konuyu saptırmayın lütfen tartışmalarınızı özel mesaj yoluyla yapınız benim yardıma ihtiyacım var kavgaya değil !

Kendisi Başlattı Ben Elmden Gelen YArdımı Yaptım..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.